Petr Rychlý se porval na place! Pacifikovalo ho pět lidí a i to bylo málo
Zdroj: TV Nova

Petr Rychlý se porval na place! Pacifikovalo ho pět lidí a i to bylo málo

Vytvořeno dne 16.07.2021

I takový kliďas jako je Petr Rychlý má dny, kdy mu není radno přijít na oči a je lepší se mu vyhnout. Své by o tom mohl vyprávět Rychlého herecký kolega Jaromír Nosek, který se při natáčení seriálu Co jste hasiči stal obětí jeho boxerských choutek. Byť bylo vše několikrát nazkoušeno a připraveno, výsledek byl jednoznačně velmi věrný.

Video soubor
Zdroj: TV Nova

„Byla to radost rozbít Noskovi hubu, co vám mám povídat,“ komentuje samozřejmě s velkou nadsázkou a humorem sobě vlastním Petr Rychlý a hned pokračuje: „Dobře, tak teď už vážně. Kamarád Jaromír Nosek je velký puntičkář a samozřejmě i pro mě je důležité, aby tyhle vypjaté záběry byly natočeny co nejvěrněji. S odborným poradcem (kaskadérem) jsme to zkoušeli tuším pětkrát či šestkrát, nejdříve zpomaleně a pak v normální běžné rychlosti. Natočeno je to asi čtyřikrát. Při kontrolní projekci se všichni kolem shodli, že jsme se s Jardou docela pěkně porvali."

Důvod samotné rvačky je pak pro postavu Petra Rychlého, coby seriálového  velitele hasičů velmi zásadní. Ukáže se totiž, že postava Jaromíra Noska na celou hasičskou partu donáší a to je důvod k potrestání.

 

 

 

Default User Image
Pavel Miklušák, 17.07.2021 19:56
A Ty jsi totalni blb. Takovyhle blbečci jako Ty, by se neměli vyjadřovat a držet hubu. A ještě neznáš ani pravopis ty tupče.
Default User Image
Mira, 17.07.2021 14:49
no oni bohužel jsou , proto sem od nich odešel . Nemusí to být všude stejné ale .....