Jak to dopadne, když Pavel Nový fotí akty? A uloví Bernášková Rychlého?
Zdroj: TV Nova

Jak to dopadne, když Pavel Nový fotí akty? A uloví Bernášková Rychlého?

Vytvořeno dne 19.08.2021

V centru dění sedmého dílu seriálu Co ste hasiči stojí velitel dobrovolných hasičů, kterého si s chutí zahrál Petr Rychlý. Jeho sokem je starosta obce v podání Václava Kopty, kterému se konečně splnil dávný sen. 

Po nečekané zradě kolegů velitel Petr Rychlý rezignoval na svou funkci ve sboru a starosta obratem jmenoval jeho nástupcem hajného Srníčka. Rychle se ale ukáže, že udělat kozla zahradníkem je proti hajnému v roli hasiče jen slabý odvar. A vypadá to, že i samotná fauna se proti tomuto novému pořádku na hasičské zbrojnici bouří.

Děda Venca (Pavel Nový) se mezitím snaží rozvinout svůj fotografický talent a za vydatné pomoci dědy Hynka (Vlastimil Zavřel) se pokusí sehnat si modelku na focení aktů. Pavel Nový o své postavě a její zálibě řekl: „Jmenuje se Venca. Je to venkovský chlap, kterého baví focení. Má k tomu talent. Fotí dokonce i akty! Bohužel ale nedošlo na to, abych si focení aktů ozkoušel doopravdy.  Měl jsem ty snímky jen v počítači. Vencovy fotografie jednou dokonce pomůžou i k vyšetření požáru.”

Veterinářka Lenka (Jana Bernášková) je opět single. Toho se velmi neobratně pokusí využít starosta, který předtím odhalil další nevěru své manželky (Lucie Benešová). To vše donutí Petra (Petr Rychlý), aby se pokusil vrátit celou situaci v obci k normálu. 

Diváci mohou sledovat každou epizodu seriálu exkluzivně na VOYO vždy 7 dní před televizní premiérou. Kdo nestihl epizodu v čase televizního vysílání, může si ji po 24 hodinách po odvysílání v televizi přehrát po dobu 7 dnů na Nova Plus nebo přes červené tlačítko.