Petra Jandu okradli v metru! Zbyly mu jen prázdné kapsy
Zdroj: herminapress

Petra Jandu okradli v metru! Zbyly mu jen prázdné kapsy

Vytvořeno dne 26.11.2021

 

Muzikant Petr Janda měl pořádnou smůlu. Místo nadšení z rodinného výletu do Paříže mu zbyla vzpomínka na okradeného lídra Olympiců. Ano, i takového světoběžníka jako je Petr Janda, v Paříži okradli. A to hned dvakrát!

„V metru, kde jsme si kupovali lístky, se nám do toho vložil kdosi, že nám pomůže. Měl na krku ceduli, jako že to má v popisu práce. Koupil nám lístky na tři dny a zaplatil svoji kartou 190 euro. Pak od nás tuto částku vyžadoval cash. Dostal ji a zmizel. Mně se to celé moc nezdálo, bohužel se to brzy potvrdilo. Ty lístky byly pouze na jednu cestu,“ popsal Janda, jak si koupil nejdražší jízdenku na metro v životě. 

Aby toho nebylo málo, další jobovka ho ještě čekala při cestě vlakem na letiště. „Lidi pomalu vystupovali a najednou to zatroubilo, já vlítnul do vlaku, přede mnou se zastavil elegantní černoch s kufříkem a nechtěl postoupit dál. Začaly se zavírat dveře, ale děti byly ještě na nástupišti. Chytnul jsem Rozárku za bundu a přitáhnul jsem ji k sobě. V tu ránu byla ukrutná tlačenice, ale všichni jsme se do vlaku dostali. Za chvíli naše kámoška zjistila, že nemá mobil. A já: Jéé já nemám peněženku. Vlak si to uháněl a já si v duchu říkal, co jsem tam měl: občanku, zdravotní kartu, řidičák, platební karty, hotovost,“ uvedl Petr Janda, který karty okamžitě zablokoval, a na cestu zpět mu naštěstí stačila ofocená občanka. Smíšené pocity ze zkaženého výletu ale hned tak nevydýchá.