3v1: Po téhle debatě bude mít jedna z nich tichou domácnost
Zdroj: TV Prima

3v1: Po téhle debatě bude mít jedna z nich tichou domácnost

Vytvořeno dne 24.11.2021

3v1 (Veronika Arichteva, Martina Pártlová a Nikol Leitgeb) prozradily, proč přestaly točit vtipná videa, co si vzájemně nemohou odpustit a proč se jejich hovory stáčí k mužským genitáliím.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

„Marťa nám nemůže odpustit, že jsme mladší. A obě mi nemůžou odpustit, že jsem nejhezčí,“ zahájila debatu Nikol Leitgeb. „Je to tak a nejchytřejší je taky Nikča, ta vyžrala obojí,“ doplnila ji Veronika. „Všechny tři jsme blbý. Když otěhotníte, na to jsou výzkumy, klesne vám IQ. Říká se tomu baby brain efekt. Nikča měla z čeho brát, ale u nás s Marťou hrozí, že když otěhotníme podruhé…“ zauvažovala Veronika Arichteva.

S humorem sobě vlastním děvčata přiznala, že jejich debaty jsou převážně o vzájemném urážení. Na povídání o dětech překvapivě u třech matek dochází minimálně. „Čekala jsem, že se mě holky budou ptát. A nic. Vůbec nic. Úplně mi berou pocit důležitosti. Teď se mě teda Verča ptala na něco s pindíky. Ale to bylo něco s Bisim,“ pobavila Nikol. „Ježiš né, s malým pindíkem! Kdy to běží? Budu muset vymyslet na ten večer nějaký rodinný program,“ snažila se situaci zachránit Veronika, ale způsobila opak. „Je fakt, že když se sejdeme, řešíme pindíky, ale ty velký,“ dodala Arichteva. Ačkoli to by nepochybně bylo hezké téma pro další vtipné video, natáčení 3v1 neplánují. „Chceme něco natočit, ale pak si říkáme, že by to po dvou letech mělo být dobrý, a bojíme se, že to nebude dobrý,“ tvrdí Veronika. „Já se třeba nebojím, ale holky se bojí,“ pronesla s drobnou výčitkou v hlase Martina Pártlová. „Teď jsou ty TikToky a všechno, my ty moderní vejmysly nestíháme a cejtíme se jako vrať se do hrobu,“ vysvětlila Leitgeb v 7 pádech Honzy Dědka na Primě.