Herečka Sára Rychlíková šokovala nečekaným přiznáním: Bude z tebe prostitutka, předpovídala jí babička
Zdroj: TV Prima

Herečka Sára Rychlíková šokovala nečekaným přiznáním: Bude z tebe prostitutka, předpovídala jí babička

Vytvořeno dne 25.11.2021

V seriálu 1. MISE získala začínající herečka Sára Rychlíková (22) jednu z hlavních rolí. Její půvaby mohou diváci Primy obdivovat každou středu večer. Pro studentku DAMU byl seriál první velkou hereckou příležitostí a současně uklidněním, že se vydala na správnou životní dráhu. Z toho, že chce být herečkou, totiž její rodina zpočátku nadšená nebyla.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

„Myslím, že u nás doma nikdo nečekal, že udělám přijímačky na DAMU. A když jsem je udělala, bylo ticho. Pořád jsem čekala, kdo z toho bude mít radost. Mamka řekla, že je to hezký, děda povídal, že se oběsím, až nebudu mít práci. A babička říkala: Sárinko, vždyť z tebe bude prostitutka,“ šokovala Sára Rychlíková přiznáním moderátora Honzu Dědka v jeho talkshow 7 pádů.

Dnes jsou na ni doma právem pyšní. Sáru herectví naplňuje, s jednou hereckou disciplínou, k níž babiččina slova pravděpodobně mířila, se ale skutečně vypořádává těžko. „Intimní scény pro mě nejsou jednoduché. Stydím se někoho líbat, svlékat se, svádět,“ říká Rychlíková s tím, že svádět ji na škole učila Regina Rázlová. „S ničím se nemazala. Já na všechno v prvním semestru koukala jako malé dítě. Ji to vůbec nezajímalo. Jednou jsem měla svádět svého partnera, říkala mi, že na mně leží Brad Pitt, ale ona ho tam pořád neviděla. Křičela na mě: Leží na tobě tři Bradové Pittové. Po třech to možná vyšlo. Takže já k vyjádření emocí potřebuji tři Brady Pitty, pak už je to dobrý,“ vzpomíná na jednu z lekcí herectví Rychlíková.  

Kdyby se po gymnáziu nedostala na DAMU, možná by dneska studovala medicínu. „Chtěla jsem být patoložka. Líbila se mi krev a jak se v tom rochňali,“ vylíčila v 7 pádech Honzy Dědka kráska z 1. MISE. V seriálu hraje vojenskou lékařku Mariku Klocovou. „Marika si jde tvrdě za svým, je rázná, dost si toho zažila a to je asi ten důvod, proč se chová tak přímočaře. Neudělala by nikomu žádnou levárnu. Pokud někoho považuje za přítele, pevně za ním stojí. Vyrůstala s muži, to jí formovalo. V tom jsme s podobné,“ přiznala Rychlíková.

 

 

 

Default User Image
Anonym, 30.06.2022 10:51
Kdyby byla prostitutka objednal bych si ji každý den vymrdal bych ji mozek z hlavy tak moc po tobě toužím sarinko