Pěvkyně Andrea Kalivodová stráví narozeniny pod mostem! Dobrovolně a zdarma
Zdroj: herminapress

Pěvkyně Andrea Kalivodová stráví narozeniny pod mostem! Dobrovolně a zdarma

Vytvořeno dne 23.11.2021

 

Operní pěvkyně Andrea Kalivodová se rozhodla oslavit 44. narozeniny poněkud netradičně. Přátele a fanoušky zve v úterý 23. listopadu od sedmi hodin večer na hodinový koncert „Zastavme Karlův most s Carmen“ na lodi Explorer kotvící pod Karlovým mostem.

Těšit se můžete na neopakovatelnou atmosféru, ale také netradiční hlediště a jeviště po večerní oblohou s minimálními riziky. Hodinový koncert nazvaný poetiky Řekou hudby, nabídne nejkrásnější operní árie a muzikálové písně a k tomu hosta v podobě charismatického zpěváka Martina Maxy. „Věřím, že celý program našeho minikoncertu ve spojení s krásným prostředím navodí dobrý pocit a chuť si pak ještě doma prožít krásný zbytek večera u sklenky dobrého vína. „Chci dávat radost. Bez ohledu na situaci, covid, nebo ekonomické problémy, zazpívám na čerstvém vzduchu v místě, které má úžasné genius loci,“ říká slavná operní diva.  

A komu bude zpívat? „Těm, kteří mají rádi operu či muzikál, těm, co jen tak půjdou kolem z práce, těm, kteří se bojí jít do vnitřních koncertních prostor, těm, kteří nemají na drahé vstupenky, prostě všem chci udělat radost,“ zdůrazňuje. Vítáni jsou samozřejmě očkovaní, neočkovaní, testovaní, netestovaní, prostě všichni ti, kteří nechtějí přijít o tento nevšední zážitek. Nikdo nemusí mít strach, o bezpečnost bude postaráno. „Budu zpívat venku. Lidé budou ve venkovních prostorách, nebude žádný organizovaný raut či jiné občerstvení, takže rizika jsou minimální. A přece jen na akce tohoto typu chodí rozumní lidé,“ míní operní pěvkyně.