Po vyhazovu z Novy se Petr Suchoň přestaví opět v Hlavních zprávách.  Zasedne po boku Gabriely Laškové
Zdroj: TV Prima

Po vyhazovu z Novy se Petr Suchoň přestaví opět v Hlavních zprávách. Zasedne po boku Gabriely Laškové

Vytvořeno dne 12.12.2021

Televize Prima chystá velkou novinku pro svoji večerní zpravodajskou relaci! Pro Hlavní zprávy vytvořila novou moderátorskou dvojici. Už v neděli se divákům poprvé ukážou Gabriela Lašková a Petr Suchoň.

Velkou výzvou bude moderování hlavní zpravodajské relace zejména pro Petra Suchoně. A trémou to po tolika letech před kamerou nebude. Petr totiž doteď moderoval NOVÝ DEN, který začíná už v 5.55 a přináší nejčerstvější informace potřebné k pohodovému startu dne. To obnáší vstávání ve 4 hodiny ráno, někdy i dřív. Jenže Petr si ani teď bohužel nepřispí. „Ve 4 ráno budu vstávat pořád, protože to se syn hlásí o krmení. Rozdíl bude ale v tom, že si pak s ním půjdu ještě lehnout, aspoň do 6.00. Tak snad večer při zprávách neusnu,“ smál se Petr Suchoň.

A pozitivní emoce i velká očekávání panují také na druhé straně. „Těším se, že se v neděli ocitnu za moderátorským pultíkem vedle takového profesionála, který se televiznímu moderování věnuje mnoho let. Věřím, že v Petrovi najdu oporu a že se od něj budu moct i něco nového naučit,“ prozradila Gabriela Lašková.

Pro novou moderátorskou dvojici bude samozřejmě nedělní premiéra výjimečná. Pečlivě se na ni proto již několik dní připravují. „Na zkouškách to probíhalo skvěle. S Petrem jsme si sedli na první dobrou. Je vidět, že to je ostřílený profík. Tak doufám, že nám bude v neděli štěstí přát a divákům se budeme líbit,“ řekla Gabriela Lašková a v podobném duchu mluvil i Petr Suchoň. „Těším se moc. Přiznám se, že zdravá nervozita bude přítomna, a doufám, že u obrazovek bude také přítomno co nejvíce diváků a divaček.“

Dosavadní moderátorský partner Gabriely Laškové, Marek Kafka, zůstává nadále klíčovou součástí zpravodajského týmu Primy, moderuje Sport na CNN Prima NEWS.