Pohled do dabingu „norské Popelky“. Koho namluvil Pavel Trávníček?
Zdroj: Bontonfilm

Pohled do dabingu „norské Popelky“. Koho namluvil Pavel Trávníček?

Vytvořeno dne 21.12.2021

 

Každá legenda má své následovníky. Severské zpracování české pohádkové klasiky „Tři oříšky pro Popelku“ režiséra Václava Vorlíčka půjde do českých kin na letošní Vánoce pod názvem „Tři přání pro Popelku“.

Díky dabingu jedné z rolí se v nové Popelce vrátí i Pavel Trávníček. V původním filmu byl předabován, v nové Popelce bude poprvé i slyšet. „Je to pocta, že se pan Trávníček dabingu zúčastnil. Cítím, jakoby se tím kruh uzavřel,“ reagovala režisérka filmu Cecilie A. Mosli.

V nedotknutelné roli Popelky se představí norská hudební hvězda Astrid S. „Dostat příležitost a privilegium hrát Popelku v nové verzi Tří oříšků pro Popelku je prostě sen. Celé moje dětství jsem se každé Vánoce dívala na původní českou Popelku, neboť se u nás v Norsku stala součástí vánočních tradic. Je to role, ke které člověk přistupuje s maximální pokorou. Popelku a její příběh mám moc ráda a doufám, že lidé budou chtít naše nové zpracování vidět a bude se jim líbit,“ říká ke svému hereckému debutu Astrid Smeplass, známá jako Astrid S, jež kvůli roli podstoupila trénink jízdy na koni i výcvik lukostřelby.

V kinech od 23. prosince 2021.

 

 

 

Default User Image
Petr, 21.12.2021 14:56
Norové jsou vůbec debilní země, kde vám úřady unesou dítě a ještě jim připadá normální dávat do pohádky scény, kde se camlají buzeranti!!!