Bára Fišerová a její „střelené herečky ze Střeláku“. To je nejnovější fotka Jakuba Ludvíka
Zdroj: herminapress

Bára Fišerová a její „střelené herečky ze Střeláku“. To je nejnovější fotka Jakuba Ludvíka

Vytvořeno dne 20.12.2021

Herečka Bára Fišerová na náhody nevěří, ale stalo se, že přesně po dvaceti letech byla znovu oslovena fotografem Jakubem Ludvíkem a znovu se objevila u něj v atelieru. Nebyla sama. K ruce měla své dvě kamarádky, herečky Romanu Goščíkovou a Magdalenu Wronkovou

„Jakub měl moc hezký nápad, abych si vybrala dvě mé kolegyně, které jsou spjaté s mou hereckou prací, které by mě na obrazu doplnily a byly tam se mnou. Dlouho jsem nepřemýšlela a vybrala si ředitelku Divadla Radka Brzobohatého Romanu Goščíkovou, se kterou jsme s divadlem projížděli jedenáct let celou Českou republiku a Magdalenu Wronkovou, se kterou hraji už šest let v Divadle Bez Hranic.  Obě jsou moc hezké a zajímavé a věděla jsem, že na fotografii budou nádherné. Obě hned souhlasily,“ uvedla Bára Fišerová v Galerii Cafession na pražském Střeleckém ostrově.

Problém nastal tehdy, když z padesáti fotek měly vybrat finální. To byla opravdu skoro tříhodinová fuška. „Když už jsme se my holky domluvily, přišel Jakub Ludvík a řekl, že je ta fotka sice hezká, ale taková normální a vybírání začalo znova. Nakonec zvítězila jiná. Pracovně jí říkáme „střelené herečky ze Střeláku, “ smála se Bára Fišerová, ale ve skutečnosti na fotku náležitě pyšná.