Věra Martinová naplánovala Vánoce: Málo cukroví a provětrat nové běžky!
Zdroj: herminapress

Věra Martinová naplánovala Vánoce: Málo cukroví a provětrat nové běžky!

Vytvořeno dne 20.12.2021

Zpěvačka Věra Martinová byla jednou z účinkujících muzikantů, kteří natáčeli vánoční koncert Hvězdy Vánoc. Zpěvačka v doprovodu kytary zazpívala dvě písničky, kterými navodila vánoční atmosféru.

„Nejsou to koledy, ale jsou to písně, které jsem před lety natočila na své vánoční album, takže trochu přece jenom Vánocemi voní,“ uvedla Věra Martinová a dodala: „„Těším se na volno, protože jsem hodně pracovala, v což jsem ani nedoufala. Takže s koncertováním končím 20. prosince a pak už se budu věnovat volnu. Po stromeček očekávám klid a pohodu. Na stole se objeví klasika a dokonce budeme mít letos i málo vánočního cukroví, protože jsme se sestrou usoudili, že to ani jedna opravdu nepotřebujeme,“ usmívala se Věra Martinová, která si tělo protáhne na běžkách. „Mám nové běžky, tak je provětrám. Vždycky dáváme tak kolem dvaceti kilometrů, záleží na počasí či na terénu. Miluji Orlické hory, to je můj rajón už od dětství. Těším se!“

Koncert Hvězdy Vánoc si mohou diváci poslechnout 26. prosince na TV Barrandov. A kromě Věry Martinové vystoupí Olga Lounová, Felix Slováček, Andrea Kalivodová, Jaroslav Svěcený, Leona Machálková, Ondřej Ruml, Ondřej Provazník a další umělci. Koncert moderuje Monika Trávníčková a Vojtěch Urban, Muž roku 2019.