Pokáč zase perlil. Jeho rychlovka stojí za zkouknutí
Zdroj: herminapress

Pokáč zase perlil. Jeho rychlovka stojí za zkouknutí

Vytvořeno dne 29.06.2022

Velké prázdniny a s nimi spojená pohoda se nezadržitelně blíží, těší se na ně jak děti, tak i dospělí. Na radostnou letní vlnu se naladil i Pokáč ve své novince Hurá, jsou tu prázdniny! Skladba patří do série Pokáčových rychlovek Frekvence 1, které oblíbený písničkář skládá již přes dva roky exkluzivně pro rádio.

„Prázdniny jsou tady, tak hurá na tábor pro zážitky a neštovice," vzkazuje se smíchem Pokáč v novém songu. Podle něho si je všichni děti i učitelé zaslouží za to, co museli přetrpět během dlouhých deseti měsíců. Tak jim přidává pár báječných nápadů, jak si dva měsíce zpestřit. Text písně opět podtrhuje vtipné video, které k němu vyšlo. Určitě si ho pusťte, bez něho to není úplně ono.

Na srpen Frekvence 1 připravuje úspěšnou mega hitparádu TOP 100 letních hitů všech dob. Posluchači budou od 1. srpna až do 14. srpna přes web rádia vybírat svoje nejoblíbenější letní songy. Tak třeba u nich zaboduje i tato právě vydaná novinka Hurá, jsou tu prázdniny! Jak to dopadlo, se dozví ve vysílání Frekvence 1 v sobotu 20. srpna.