Sámer Issa vypouští nový klip. Na premiéru si počkáte do večera
Zdroj: herminapress

Sámer Issa vypouští nový klip. Na premiéru si počkáte do večera

Vytvořeno dne 28.06.2022

Po taneční pecce “Devil´s Beat přichází Sámer Issa s baladou "Jsem to já" z jeho vlastní tvorby, s českým textem od Hany Sorrosové, autorky textů známých český hitů, jako je Dlouhá noc, Byla to láska, Lajdy dů. Hana Sorrosová pro Sámera Issu neskládá text písně poprvé, ale je autorkou již několika textů k jeho skladbám.

Produkce skladby se zhostil autor mnoha hitů, muzikant a režisér, Jiří Vondráček, který korigoval i Sámerovu výslovnost v češtině, která jim oběma dala zabrat. Náročná spolupráce obou hudebníků však přinesla skladbu, kde Sámer vyniká nejen svým hlasem, ale i správnou výslovností a přesností.

Videoklip k této skladbě, se točil tři dny na zajímavých místech naší metropole, z větší části v exteriérech a interiérech Malé strany. Díky předchozí úspěšné spolupráci, byla režie videoklipu ke skladbě “Jsem to já "opět svěřena do rukou režisérky Marie Gross.

Ve videoklipu se po boku Sámera Issy objevila jeho kamarádka Julie-Anna Šulcová, kterou jste již mohli vidět v předchozím videoklipu “Nedýchám”.