Takto vypadá nový klip operní pěvkyně Andrey Kalivodové a amatérského zpěváka
Zdroj: herminapress

Takto vypadá nový klip operní pěvkyně Andrey Kalivodové a amatérského zpěváka

Vytvořeno dne 13.04.2022

 

Operní diva Andrea Kalivodová uskutečnila setkání s hudebním nadšencem a zpěvákem Josefem Voltrem, aby společně s vyhlášeným českým chlapeckým sborem Boni Pueri natočili klip známé a světově oblíbené písně Noc Te Partiro (Time To Say Goodbye ). Je čas říci sbohem je nejen název, ale i hlavní motto této písně a celého projektu.

„Byla to krásná práce. Josef Voltr není profesionální zpěvák, ale je milovník dobré hudby a zpěvu. Společný klip byl jeho sen a já mu ho pomohla splnit. Lidsky jsme si velmi sedli,“ uvedla Andrea Kalivodová.

Klipu velmi pomohlo to, že se podařilo pro tento projekt získat i skvělý a světově známý český chlapecký sbor Boni Pueri. Díky podpoře rodiny Kinských Dal Borgo a vedení zámku v Chlumci nad Cidlinou se mohlo natáčet v úžasném prostoru Mramorového sálu.

 Celý tým, včetně Boni Pueri pod vedením ředitele Pavla Horáka, zvukové i obrazové režie a kameramanů, se od začátku snažil vnést do klipu naději na setkání v lepších časech. A když okny do krásného sálu začaly při natáčení pronikat sluneční paprsky, přáli jsme si, aby tyto blahodárné paprsky pronikly i naším klipem postupně do každého okna, do každé rodiny, kde chybí. Pokud se nám to jen trochu podařilo, pak práce nebyla marná,“ sdělila své pocity operní diva. 

Můžeme si jen přát, aby se klip Con Te Partiro v podání Andrey Tögel Kalivodové, Josefa Voltra a Boni pueri líbil a přinesl trochu více radosti a pozitivní mysli.  Teď je to potřeba víc, než kdy jindy…