Poslední slova herce Zdeňka Godly k veřejnosti: “Konec, je mi líto, ale už nemůžu dále pokračovat”
Zdroj: herminapress

Poslední slova herce Zdeňka Godly k veřejnosti: “Konec, je mi líto, ale už nemůžu dále pokračovat”

Vytvořeno dne 08.09.2023

Herec, neherec Zdeněk Godla se rozhodl k radikálnímu kroku. Už se mu asi zajídá propírání jeho soukromého života, proto odchází ze světa filmu a natáčení a bude se živit rukama.

„Tak ode dneška končím ukončují Veškeré natáčení jdu zpět do práce Ať mám klid od médií už nechci mít nic s herectvím nejsem a nikdy herec nebudu,“ napsal Godla na sociální síť.

„Tak ze konec je mi líto ale už nemůžu dále pokračovat takse omlouvám touto cestou známým i fanouškům co mi Zbylí už okně neuslisite a nikde mne nebude vidět děkuji všem za vše Zbohem,“ pokračoval trochu zmatečně a s chybami ve svém rozloučení Zdeněk Godla.

Je otázkou, jestli toto prohlášení myslela hvězda seriálu Most! vážně a hlavně, jestli Zdeněk Godla byl jeho autorem. Příspěvek totiž ze sociální sítě brzy zmizel.    

 

 

 

 

Default User Image
Jiří, 08.09.2023 08:43
Už podle pravopisu je jasné, co je zač. A pracovat s tím intelektem nebude snadné, moc mu nevěřím, spíš bude na dávkách jako jeho soukmenovci.
Default User Image
Sarka, 08.09.2023 11:25
Opět kritika? Proč?? Nikdo není dokonalý. Třeba byl rozrušen právě z médií. Trochu tolerance a pochopení by neškodilo. Hezké dny přeji.
Default User Image
Kuba, 08.09.2023 13:39
No jistě, tak až vám Ital z mostu sekne šrajtofli, tak projevte trocha tolerance a pochopení. Good lucky.