Jak zvládne společnost tří ženských Vojtěch Kotek? Unese jejich starosti s chlapy?
Zdroj: Se svolením Studio DVA

Jak zvládne společnost tří ženských Vojtěch Kotek? Unese jejich starosti s chlapy?

Vytvořeno dne 30.09.2021

Máte rádi inteligentní britský humor? Máte rádi nadsázku? Pak pro vás máme tip na ideálně strávený večer ve společnosti tří krásných žen a jednoho mladého muže.

Divadlo Studio DVA vás zve na Malou scénu do ulice Na Perštýně, kde se v představení Ženy přežijí potkáte se třemi dámami z vyšší společnosti. S energickou podnikatelkou Minervou (Anna Šišková nebo Zuzana Mauréry), kterou před lety opustil manžel, ale ona to zvládá víc než dobře…, s decentní intelektuálkou Mischou, která nedávno opustila manžela a myslí si, že to zvládá… v podání Jany Krausové a s Jitkou Schneiderovou nebo Gabrielou Míčovou jako přitažlivou Claire, kterou kvůli politické kariéře právě opustil milenec a je jasné, že to nezvládá. Společnost při nóbl večeři, na které se tyhle tři dlouholeté přítelkyně sešly, aby probraly svou současnou situaci na poli partnerských vztahů, jim dělá Vojtěch Kotek, kterého uvidíte v pěti různých rolích

Přijďte se pobavit a strávit příjemný vtipný večer na naší Malé scéně. Kapacita je omezená a představení do konce roku pouze čtyři.