Přemek Forejt z MasterChefa to ve Tváři pořádně rozjede! Podívejte se na video!
Zdroj: TV Nova

Přemek Forejt z MasterChefa to ve Tváři pořádně rozjede! Podívejte se na video!

Vytvořeno dne 18.09.2020

Na sobotní večer je pro diváky připravena třetí epizoda show Tvoje tvář má známý hlas - formát plný velkých proměn, skvělých hudebních čísel a oblíbených českých hvězd v rolích světových i tuzemských ikon populární hudby.

Své vystoupení divákům předvede celá osmička účinkujících, tedy Erika Stárková, Albert Černý, Bára Basiková, Martin Schreiner, Jitka Čvančarová, Jordan Haj, Andrea Kalousová a Bořek Slezáček.

Video soubor

Tentokrát jako host poroty zasedne hvězda show MasterChef Česko Přemek Forejt. Ten bude bedlivě pozorovat výkony všech účinkujících a na závěr má připraveno velké překvapení. Sám totiž vystoupí na podiu, a to jako miláček milionů fanoušků Justin Timberlake.

„Bavilo mě to moc, a mrzí mě , že to už skončilo. Příprava byla náročná, ale opravdu je tu skvělý tým, který mi dovolil přijet i v deset večer, abych mohl trénovat. Celý týden jsem neposlouchal nic jiného, než Justina a pořád jsem sledoval jeho pohyby. Nejradši bych si tento kostým nechal a byl v něm ještě alespoň jeden den,“ říká Přemek Forejt. Jak se mu vystoupení podařilo? Podívejte se na video.