Hezounka ze SuperStar si vzala pod křídla skupina Slza
Zdroj: Archiv

Hezounka ze SuperStar si vzala pod křídla skupina Slza

Vytvořeno dne 15.06.2020

 

Od prvního castingu SuperStar, kdy se před porotou a diváky objevil sedmnáctiletý Mikuláš Hrbáček z Ostravy, se toho kolem jeho osoby událo spoustu. S nadsázkou by člověk řekl, že je momentálně úspěšnější než leckteří finalisté letošní SuperStar. Mikuláš si podmanil desetitisíce fanoušků na sociální síti Instagram, má velké množství nabídek ke spolupráci a nezahálí ani po hudební stránce. Mimo to, že začátkem července vydá svůj první videoklip k písni Miss You, oslovila ho kapela Slza. Společně s Petrem Lexou a Lukášem Bundilem se sešli, aby si společně střihli úspěšnou píseň Holomráz, kterou si Mikuláš vybral během castingů.

"Kapelu Slza poslouchá hlavně moje mladší sestra, ale i mně se jejich písničky vždycky líbily. Proto když mě oslovil Petr Lexa ke společnému natočení jejich hitu, byl to pro mě silný zážitek," prozradil Mikuláš. "V tu chvíli jsem si vlastně uvědomil, že mě nějaká uznávaná hudební stálice bere jako zpěváka. A nejen zpěváka, ale i sobě rovného. Byl to pro mě moc příjemně strávený den, kdy mi kluci předali spoustu zkušeností. Jsou to sympaťáci a máme toho hodně společného," dodal.

Mimo slibnou pěveckou kariéru rozjíždí Mikuláš svou módní značku triček.

Během prvních 5 minut po spuštění e-shopu byly vyprodány všechny zásoby a fanoušci teď netrpělivě čekají na další kolekce, ve kterých se objeví i mikiny a možná další překvapení.