Hanka Křížková během karantény nelenila. Na kosmetice u Pityho prozradila, co se jí povedlo!
Zdroj: herminapress

Hanka Křížková během karantény nelenila. Na kosmetice u Pityho prozradila, co se jí povedlo!

Vytvořeno dne 15.06.2020

 

Zpěvačka Hanka Křížková vzala začátek účinkování po nucené přestávce za dobrý konec. Nelenila a první co bylo, objednala se k známému kosmetikovi celebrit Pitymu. Přestože se znají už dlouho, kosmetických služeb využila Hanka opět po dlouhých letech.

Jdu asi po sto padesáti letech na kosmetiku. A moc se na to těším, protože to bude takový relax. K Pitymu chodí Muži roku, také sestřičky ze soutěže Nej sestřička a já sice nejsem Muž roku, ale zpěvačka, tak jsem přišla, aby mě Pity zkrášlil,“ vysvětlila Hanka Křížková, proč se ocitla v salónu Hair Point - Beauty na pražském Uhelném trhu.

Video soubor

Těším se na lidi. Já už jsem dokonce nutila kamarády, když jsme hráli ty stolní hry a vyhrála jsem, aby mi tleskali.

Hanka Křížková, zpěvačka

Jako každý umělec, tak i ona přišla v době koronavirové přestávky o práci.  Spočítala, že jí odpadlo 48 vystoupení. Ale protože je Hanka celoživotní optimistka, prozradila, co se jí naopak povedlo!   

„Co se mi podařilo? Podařilo se mi tři kila přibrat, protože jsem pořád něco pekla nebo sousedi vařili. Zlepšila jsem se ve stolních hrách, člověče, kostky, takové ty hazardní hry, ale bez peněz. Vytřídila jsem spoustu věcí, probrala CD a DVD. Oblečení, takové ty věci, do kterých se už nevejdu a přesto do toho pořád hubnu nebo mám hodně oblečení na chatu, přestože chatu nemám, ale skladuju to. Všechno šlo pryč,“ smála se zpěvačka a dodala: „Těším se na lidi. Já už jsem dokonce nutila kamarády, když jsme hráli ty stolní hry a vyhrála jsem, tak aby mi tleskali. Já měla slzy v očích, klaněla jsem se a bylo to bezvadné.“

A Hanka Křížková se diváků dočká. Koncem června už začíná dělat svoje recitály a talk show na Moravě. A také doufá, že od září se rozjedou muzikálová představení, v kterých zpěvačka účinkuje.