Jaká bude dnešní zahraniční Výměna manželek?
Zdroj: TV Nova

Jaká bude dnešní zahraniční Výměna manželek?

Vytvořeno dne 16.09.2020

V dnešním díle Výmeny manželek uvidíme, jak si poradí temperamentní Magda se svérázným tatínkem Martinem v maličkém plzeňském bytě a jestli si dokáže Tereza užít deset dní v Holandsku v jiných životních podmínkách, než na jaké je zvyklá.V nové epizodě se setkáme s rodinou z holandského města Leiden, Magdou (27), Honzou (34) a Alexem (4). Na druhé straně poznáme Terezu (21), Martina (28) a Martínka (1,5), kteří žijí v Plzni.

Video soubor

Honza je podle Magdy hodně výbušný a často se vytáčí.

Magda je Polka a Honza pochází z Ostravy. Poznali se až v Holandsku, kam přišli za prací a do Výměny se přihlásili, aby zjistili, co pro sebe znamenají. Honza je podle Magdy hodně výbušný a často se vytáčí. Navíc se nemohou shodnout ohledně výchovy svého syna. Magda ho totiž údajně rozmazluje.

Martin byl Tereze několik měsíců nevěrný.

Druhou rodinu do Výměny manželek přihlásila Tereza. Martin zpočátku razantně nesouhlasil, ale nakonec na to kývnul. Oba dva se hodně hádají a Tereza Martinovi nevěří. Vadí jí, že Martin je sprostý a neustále unavený z práce. Nevěnuje se prý rodině tak, jak by si představovala. Hlavním problémem však je, že Martin byl Tereze několik měsíců nevěrný, a to i v době, kdy byla těhotná.

Že je Martin velmi specifický typ člověka pozná i Magda. Jeho svérázné názory jí často vyrazí dech. Podle něj je na světě hodně lidí a měli by se střílet. Navíc Magdě přizná, že Terezu požádal o ruku po tom, co propil skoro dva dny, aby měl klid.