Přestože to tajil, víme to! Jakou linku MHD jezdí Václav Kopta?
Zdroj: TV Prima

Přestože to tajil, víme to! Jakou linku MHD jezdí Václav Kopta?

Vytvořeno dne 12.03.2021

 

Televize Prima odvysílala druhý díl nové řady oblíbené soutěže Máme rádi Česko. Své znalosti tentokrát změří Václav Kopta, Tereza Kostková, Albert Černý, Roman Vojtek, Kateřina Marie Fialová a Aleš Háma. Ten své spoluhráče, soupeře i moderátora Libora Boučka šokuje překvapivými znalostmi i pohotovým humorem.

Video soubor

Během dnešního dílu se pořádně zapotil Václav Kopta. Nikoliv pod palbou znalostních otázek, ale kvůli informaci, kterou na něj práskl moderátor Libor Bouček. Václav Kopta si totiž v pandemii přivydělával řízením autobusu, ovšem tajil linku. O tom ale Libor Bouček neměl tušení.

„Václav jezdí linkou 131, je to tak?“ zeptal se moderátor bezelstně Kopty. „Snažil jsem se to utajit a mlžil jsem, jakou linkou jezdím. A tys to tady propálil! Je to tak. Vyprosil jsem si 131 na Dopravním podniku, protože jezdím kolem svého baráku. Nedávno jsem si rozsedl brýle, a protože mám brýle nutné během služby, tak jsem si u domu přibrzdil, manželka stála před domem a dala mi náhradní. Má to své kouzlo, dostal jsem i bůček a kávu,“ povyprávěl Kopta a přidal k dobru historky z řízení hromadné dopravy.

„Devadesát devět procent cestujících jsou milí, srdeční a vstřícní. Ale jedna dáma si mě vychutnala, káplo na ni ze střechy a spustila takovou scénu, že si zapomněla označit zastávku, takže jsem ji odvezl asi o 3 kilometry dál, protože stavíme jenom na znamení,“ pobavil sebe i ostatní Václav Kopta.