Do kin se chystá bláznivá komedie Mstitel. Za kameru se postavil syn skladatele Karla Svobody
Zdroj: Bonton film

Do kin se chystá bláznivá komedie Mstitel. Za kameru se postavil syn skladatele Karla Svobody

Vytvořeno dne 12.03.2021

 

Nová komedie Mstitel, má již svůj trailer. Režie se ujala Lucia Klein Svoboda a v hlavních rolích se představí herecká esa české komedie jako je Daniel Fischer, Jaroslav Dušek, Milan Šteindler nebo Petr Čtvrtníček.

Mstitel

Anton je, tedy býval, slavný divadelní herec, leč krutý život počal mu do cesty klásti proradné překážky. Například židli nebo díru, což si po čtrnácti pivech zkuste zdolat, vy kreténi. Když ho ředitel divadla vyhodí z práce a jeho manželka chce z bytu, vezme Anton osud do svých rukou. A začne chlastat ještě víc.

Rozjede se taková plejáda fantastických zážitků, výtvarných skvostů a (ne)chtěných vtipů, že vám záchvaty smíchu možná už zůstanou a budete muset na smací odvykačku.

Srandičky mají ovšem jeden háček – Antonova manželka se tomu vůbec nesměje. A opustí ho i s jeho synkem Tomáškem, tátovým největším obdivovatelem. Anton v zoufalství (a kocovině) synkovi nakecá, že se chystá na misi na Mars, proto je tohle období tak těžké. A těžké období to teda ještě bude, že i let do vesmíru bude proti existenci na Zemi pohoda.

Ovšem, kdo jiný z nás, nebojácných Čechů, by měl dokázat cestu na Mars než Anton? Premiéra se chystá během roku 2021.