Prezident Petr Pavel přiznal: Manželka mi kontroluje telefon
Zdroj: herminapress

Prezident Petr Pavel přiznal: Manželka mi kontroluje telefon

Vytvořeno dne 20.02.2023

Budoucí prezident Petr Pavel v rozhovoru s Honzou Dědkem v jeho pořadu vysvětlil, proč nechce viset ve školách, ukázal, jak bude vypadat na poštovních známkách, a prozradil, proč si první dáma jeho poštovní známky nepřeje. Prozradil i to, proč mu manželka kontroluje telefon.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

Bývalo zvykem mít v každé školní učebně portrét prezidenta. To se s nástupem Petra Pavla na Hrad s největší pravděpodobností změní. „Slyšel jsem, že se o tom lidé baví, ale já tomu nejsem moc nakloněn. Zkoušel jsem si nacvičit tu polohu (imituje Zemanův portrét se sepnutýma rukama pod bradou – pozn.), ale moc mi to nešlo,“ vysvětlil své důvody s humorem Petr Pavel.

Po zvolení vylučoval i svoji podobiznu na poštovní známce. Tato představa se prý nelíbila především jeho manželce. „Mě by vůbec nenapadlo, že to bude téma, které bude lidi zajímat. Ale když jsem slyšel těch ohlasů a různých volání na sociálních sítích… Když jsem tam četl vzkazy od některých dam, moje žena se k tomu celkem nepřekvapivě postavila velmi kategoricky, a tak jsem řekl: Máš pravdu, žádné známky nebudou…“ poukázal na skutečnost, že by byl na poštovních známkách olizován. I když dneska už jsou i ty samolepicí,“ dodal pobaveně a za pomoci makety ukázal, jak taková poštovní známka může vypadat.

Ženou ovlivněný postoj vůči vlastním poštovním známkám přehodnotil na základě jedné zprávy. „Dostala mě jedna SMS, kterou jsem dostal. Jak pípla, žena to zkontrolovala, zjistila, že je to bezpečné, že je od chlapa. Říkala: Píše ti nějaký Bartoš. Zjistil jsem, že to je Ivan Bartoš. Napsal mi, že to nemůžu udělat sběratelům známek a že se za ně přimlouvá. Říkal jsem si, že dredům se nedá odolat, takže známky asi budou,“ slíbil Petr Pavel. Kdyby ale bylo na něm, vypadaly by jeho poštovní známky úplně jinak, než si protokol žádá. „Já jsem si říkal, že když už, bude to jen omezená sběratelská série. Napadly mě dvě varianty – jedna na motorce v přilbě, ta se mi hodně líbí. Nebo krátce po odrazu při bungee jumpingu, jak je člověk v poloze vlaštovka. Ta se mi taky líbí, pravda, není úplně poznat, že jsem to já,“ uvažoval v rozhovoru s Honzou Dědkem Petr Pavel.

Dívejte se v úterý 21. února ve 21.35 na Primě!

Zdroj: TV Prima

 

 

 

Default User Image
Petr Černý, 20.02.2023 14:56
Tobě jenom kontroluje telefon manželka to Zemanovi hradní mafie telefon sebrala.