Přípravy na svatbu Karlose a sexbomby Lely: Polonahý ženich, plný dům lidí a hromada bílých květů
Zdroj: herminapress

Přípravy na svatbu Karlose a sexbomby Lely: Polonahý ženich, plný dům lidí a hromada bílých květů

Vytvořeno dne 28.07.2022

Už je to tady! Nejočekávanější svatba letošního léta za pár okamžiků propukne. Před oltářem stane zápasník MMA Karlos Vémola (37) a jeho sexbomba Lela Ceterová (32). Obřad bude velkolepý, stejně jako přípravy na celou veselku.

Už od časného rána se v domě Lely a Karlose dveře netrhly. Jak už silikonová kráska avizovala dopředu, na přípravy s ní zůstanou její nejbližší ženy, tedy maminka a kamarádky. Zhruba od půl 9 už zazvonily první pomocnice, které nevěsta přivítala v bílém saténovém župánku.

Před domem také zastavil černý vůz, ze kterého další pomocnice nosily do domu různé šaty a obleky. Po dvorku se mezitím procházela krátkovlasá žena s kočárkem, ve kterém spokojeně ležel půlroční syn Rocky. Lela ani Karlos dnešní den na své děti, tedy ještě 2,5 letou dcerku Lili nebudou mít čas, proto se o ně postará chůva.

Z hnízdečka lásky vylezl také do půl těla svlečený ženich. Přítomné dámy ale nechtěl déle zdržovat, proto se rychle oblékl do sněhově bílé košile a černých kalhot s bílými puky a nechal se velkým černým džípem odvézt na místo obřadu. Aby bylo jasno, že je ženich, auto nechal nazdobit velkou bílou kyticí.

A jelo se do centra Prahy, konkrétně do restaurace Občanská plovárna. Právě tam proběhne zásadní moment jejich života. Ani tam se ale od rána nikdo neflákal. Celý vchod už  je pečlivě ozdobený bílými květy, přes stolky jsou nataženy ubrusy a také přístavní můstek, kam z lodi vystoupení ženich už je do posledního detailu ozdoben.

 

 

 

Default User Image
Dave, 28.07.2022 17:27
ja si nemuzu pomoct ale ten Vemola mi cim dal vic pripomina meho starsiho brachu mozna trosku v chovani resp. v reci, ale hlavne vzhledem, jedine co muzu rict je to, ze doufam ze se nerozvedou tak jako kazdy par v CR a ze to k necemu bude a zustanou spolu v dobrem i zlem, ma sakra krasnou zenskou co si budem vykladat :)
Hodne stesti vsem !