Pro někoho trapárna, někdo to hltá! Like House 3 ovládne obrazovky
Zdroj: herminapress

Pro někoho trapárna, někdo to hltá! Like House 3 ovládne obrazovky

Vytvořeno dne 22.02.2022

Premiérové díly populární reality show pro mladé – Like House 3 představí novou partu osmi influencerů v čele s modelkou, blogerkou a českou Barbie – Dominikou Myslivcovou. Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů, se stane vítězem a získá výhru ve výši půl milionu korun.

Producenti vybrali do třetí řady směs zajímavých osobností v čele s modelkou, blogerkou a českou Barbie – Dominikou Myslivcovou. „Je to neuvěřitelné! Bude to pro mě obrovská zkušenost. Mám ambici vyhrát, jsem soutěživá holka,“ směje se Dominika Myslivcová, která už měla možnost se s ostatními influencery potkat na focení promo fotografií. „Popravdě jsem všechny neznala, některé jsem viděla na TikToku, a jsou moc šikovní. Teď, když se vidíme naživo, tak působí všichni sympaticky. A jsou o dost mladší. Jsem zvědavá, jak to budeme zvládat. Cítím, že budu taková jejich starší sestra… Ale myslím, že si navzájem sedneme a užijeme si to,“ prozradila před startem natáčení modelka. A co si od účasti v show slibuje? „TikTok pro mě není vyloženě španělská vesnice, ale zase v něm nejsem tak zběhlá, takže to beru i tak, že se něco naučím a vylepším svůj obsah.“

Společně s Dominikou do vily nastoupí Hanka Gelnarová (@hanka_gelnarova), Sebastian Lyang (@sebastian_lyang), Vojta Medlen (@medlenvojta), David Nguyen (@dyguen_), Liubov Tupiková (@lyubov103), Lukáš Tůma (@_luktuma__) a Simona Tvardek (@yngsiimonii).

Soutěžící budou čelit novým úkolům, dostanou se za hranu své komfortní zóny a odhalí svůj pravý charakter. Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů, se stane vítězem a získá výhru ve výši půl milionu korun.

„Dominika Myslivcová je v českém prostředí vnímána tak trochu kontroverzně, a přiznávám, že je to pro show přínos. Myslím, že diváky zajímá, jak se osobnosti známé ze sociálních sítí nebo i tradičních médií budou chovat v jedné vile pod dozorem kamer. A ten, kdo říká, že ho to nebaví, tak právě toho to baví ještě víc než ostatní,“ uvedl kreativní producent Pavel Nosek.

Diváci nahlédnou do života influencerů poprvé v pondělí 7. března.