První Chodúrův koncert po krizi! Martin pěkně zatopí pod pecí ostravské Bolt Tower

První Chodúrův koncert po krizi! Martin pěkně zatopí pod pecí ostravské Bolt Tower

Vytvořeno dne 07.06.2020
 

Konečně se po nucené přestávce setká Martin Chodúr se svými příznivci a potěší je svými písničkami! Pořadatelé programu Léto pod pecí, pestré palety zábavy a sportu, vyzvali právě Martina Chodúra, aby svým koncertem v sobotu 13. června tento program v ostravských Dolních Vítkovicích zahájil. Léto pod pecí tu bude probíhat po celé léto a má pomoci oživit život v severomoravské metropoli.

Martin Chodúr svým koncertem zahájí Léto pod pecí v ostravských Dolních Vítkovicích.

„Moc se na tenhle koncert těším. Uskuteční se pod jednou z dominant současné Ostravy. Konkrétně pod vyhlídkovou věží Bolt Tower, která vznikla z někdejší vysoké pece a je bezmála 80 metrů vysoká. Unikátní nástavba vysoké pece s kavárnou a střešní vyhlídkovou terasou, která je vybavená dalekohledy, nabízí mimořádný výhled na Vítkovice, samotnou Ostravu, ale i vzdálené okolí s podmanivým horizontem Beskyd,“ informuje Martin Chodúr.

Ve svém devadesátiminutovém poprockovém koncertě uvede Martin Chodúr své největší hity a novinky z chystaného alba Tisíc a jedna noc. Doprovodí ho jeho kapela MACH, se kterou od roku 2012 pravidelně koncertuje v Čechách, na Moravě a na Slovensku a kterou tvoří špičkoví ostravští muzikanti. Konkrétně Vlastimil Šmída, Patrik Benek, Mário Šeparovič a Marek Dufek.

Jak zasáhla pandemie do života Martina Chodúra?

Taky jsem měl a pořád mám strach o své blízké. Mému dědovi je osmdesát let, žije sám a stále mám obavu, aby se někde nenakazil,“ dodává Chodúr. „Pracoval jsem na novém albu, napsal jeden písňový text pro Štefana Margitu. S fanoušky jsem byl v uplynulých měsících v kontaktu jen zprostředkovaně přes Internet prostřednictvím sociálních sítí. Na nich jsem začal být mnohem aktivnější než v minulosti a musím říct, že mne to ohromně baví. Pro své příznivce jsem nahrával videa na můj Youtube a Facebook kanál a rozhodně v tom budu pokračovat! Také jsem každou středu vysílal z domova minikoncerty u piána. Odezva obrovská, což mne přivedlo na nápad překvapovat a těšit mé příznivce recitály z pracovny i vícekrát týdně.A i když mne tohle všechno neskutečně baví a v uplynulých měsících mne to i naplňovalo, není a nikdy nebude nad živé koncertování, kdy vidíte svým příznivcům do očí a do tváře, kdy se můžete okamžitě na vlastní oči přesvědčit, zda jste naladěni na stejnou vlnu. Proto se tak těším na všechny koncerty, které mám před sebou! Jsem pln elánu a energie, mám pocit, že to nejlepší mám před sebou, a věřím, že mi perníkový čtyřlístek, který jsem v pátek dostal od redaktora a dramaturga televizního pořadu Dobré ráno, Pavla Janošece, z České televize Ostrava, přinese štěstí,“ dodává pln nadšení věčně dobře naladěný Martin Chodúr.

Vstupenky na ostravský koncert Martina Chodúra, který se uskuteční v sobotu 13. června - https://eshop.dolnivitkovice.cz/cs/leto-pod-peci