První léto bez práce. Jak bude prázdniny trávit krásná Markéta Procházková?
Zdroj: herminapress

První léto bez práce. Jak bude prázdniny trávit krásná Markéta Procházková?

Vytvořeno dne 17.07.2020

Nebýt pandemie koronaviru, Markéta Procházková a její kolegové by měli premiéru muzikálové show We Will Rock You dávno za sebou a chystali by se na podzimní sezónu, kvůli nečekaným globálním komplikacím se ale očekávaná premiéra musela odsunout na jaro příštího roku. Nejen Markéta tak aktuálně prožívá nejdelší divadelní prázdniny svého život

 A sama přiznává, že si je užívá.

“Vzhledem k tomu, že jsem maminka, mám o zábavu krásně postaráno. Krom toho mě ale pohltilo pečení a další domácí aktivity,jako je například starat se o zahradu. Tak jsem holt tu touhu po tvoření použila jinde a jinak,” říká Procházková s tím, že si rodinnou pohodu užívala a užívá nadále.

“Mám prakticky zcela volné léto. Byli jsme teď na začátku července na pár dní na Šumavě. A další dovolená nás čeká. Už se moc těšíme do horských výšin,” přiznala představitelka postavy Scaramouche v zmíněné muzikálové show, která má téměř dvouletého syna Teodora. A ten je už pro své rodiče rovnocenným parťákem.

“Rodinu miluji, je na prvním místě. Bylo nám krásně a chytli jsme celou tu dobu za pozitivní konec a užili si sebe navzájem. Ale zároveň bude fajn, když se už bude hrát,” říká upřímně a už se těší na projekty, které ji čekají. A že jich nebude málo.

“Mohu prozradit tři, které se vlastně kvůli pandemii odložily: muzikál Kat mydlář a Horečka sobotní noci, které mají obnovenou premiéru. A samozřejmě velmi očekávaná muzikálová rocková show We will rock you, která se uvede na jaře. Na podzim mě čeká menší natáčení a na jaře další premiéra, oboje si ale zatím nechám pro sebe,” dodala Markéta