Tahle kráska má před sebou skvělou budoucnost: Toto jsou důvody
Zdroj: Anna Koniaeva

Tahle kráska má před sebou skvělou budoucnost: Toto jsou důvody

Vytvořeno dne 12.07.2021

Co si budeme povídat, v České republice je tradicí, že se spousta dívek považuje za modelky. Ale prosadit se v této branži je, ač se to možná na první pohled nezdá, poměrně složité. Zdaleka to totiž není jen o kráse, ale i o dřině, odříkání a sebekontrole. To vše a ještě něco navíc má Anna Benešová.

"Je to žena, která propaguje módu, dělá reklamu různým výrobkům a svou přítomností pomáhá propagovat významné i společenské akce. Některé z nich se stanou široce známými a mohou využívat svou popularitu k propagaci neziskových nadací." Tak zní oficiální popis ženy, kterou můžeme nazývat modelkou. Už jen z těchto několika slov je jasné, že by mělo jít o osobu kultivovanou, na úrovni a s příkladným vystupováním. 

I proto tedy lze za modelky považovat jen ty dívky a ženy, které se dokáží prezentovat nejen na přehlídkovém mole, ale i v běžném životě. Není náhodou, že Anna Benešová byla či je tváří mnoha prestižních společností a pracovala pro přední značky. Má v sobě šarm, noblesu a dokáže oslovit širokou veřejnost. Naposledy fotila pro American Eagle a práci si moc pochvalovala. „Užívala jsem si to. Focení miluji, Anna Koniaeva je vždy super. A Sabina Homolova jako make up je taky vynikající,“ usmívala se 176 centimetrů vysoká čerstvá blondýnka s neuvěřitelně dlouhýma nohama. 

Přitom Benešová není jen ramínko na šaty, před pár týdny dokončila střední školu maturitou a chystá se na vysokou. Mluví perfektně anglicky, výborně tancuje. „Mám docela dost zájmů. nerada se nudím. Neumím si představit, že bych hodiny někde seděla a třeba hrála na počítači. Na druhou stranu, ať každý dělá to, co ho baví a uspokojuje,“ má jasno modelka, která má před sebou jistě zářivou budoucnost.