Raper Raego nebyl vždycky štíhlý kluk. Zažil šikanu a ústrky! Kdy se to zlomilo?
Zdroj: herminapress

Raper Raego nebyl vždycky štíhlý kluk. Zažil šikanu a ústrky! Kdy se to zlomilo?

Vytvořeno dne 21.08.2020

Raper, zpěvák a moderátor Ladislav Raego Pham (32) přiznal, že jako dítě byl ve škole hodně šikanovaný. A to až tak, že nechtěl s ostatními jezdit jedním autobusem ze školy domů, proto radši chodil pěšky a cestou ze stresu zvracel.

„Děti se mi smály. Byl jsem jiný. Po tatínkovi mám vietnamské rysy a ještě navíc mě trápilo akné a zjizvená tvář, byl jsem tlustý. Ve škole mě šikanovali. Až jednou jsem zcela náhodně vyhrál soutěž v angličtině a jel na měsíc do Ameriky. Tam mě, i přes mé akné a jizvy na obličeji, prvně objala holka. A také jsem šel na party, kde jsem začal rappovat. Všichni to ocenili. Vůbec poprvé jsem někoho zaujal,“ zpovídal se Raego Petře Řehořkové v její Petra show na terase Petra Clinic.   

Povídal i rodině. O tatínkovi, který ve Vietnamu v období vietnamské války jedl z hladu žížaly.

Povídal i rodině. O tatínkovi, který ve Vietnamu v období vietnamské války jedl z hladu žížaly. Jak táta volil mezi armádou a prací v Čechách. O mamince, jak potkala tátu v kladenské Poldovce.

A také o sobě. Jak to má nyní s ženskými? Čím vším se živil? Proč si nechal udělat tetování na obličeji?  Co se skrývá za mottem „Věř, běž, dokážeš“?

To všechno a ještě víc prozradil Raego v Petra show na terase Petra Clinic.