Roman Vojtek v zajetí ledové vody. Koupel v Lipně byla hodně krušná
Zdroj: herminapress

Roman Vojtek v zajetí ledové vody. Koupel v Lipně byla hodně krušná

Vytvořeno dne 09.01.2022

Herec Roman Vojtek (49) si vyblokoval ve svém diáři volný týden a hned po novém roce odjel se svou rodinou relaxovat na Lipno. Mezi jeho oblíbené zimní sporty patří lyžování, každým rokem lyžuje v místním Skiareálu, ale málokdo ví, že se tento sympaťák také rád otužuje. A právě tuto disciplínu si dopřál také v jižních Čechách.

„Doma se nořím do venkovního koupacího jezírka, tam je voda klidná. Tady v Lipenské přehradě je neklidnější, zrovna hodně foukalo, voda měla tak 3 stupně a venku bylo -1. A když se chce člověk potopit, tak musí dojít trochu dál,“ sdělil Roman podrobnosti o své zálibě.

„Je to skvělý pocit, vždy když vylezu, tak jsem pak několik hodin v takové euforii. Osobně se za otužilce nepovažuji, není to pravidelné, ale spíš nárazové. Na Silvestra se mi poštěstilo se vykoupat v Lomu Amerika,“ dozvěděli jsme se dále a zároveň s humorem sobě vlastním dodal.

„Ale tady na Lipně to bylo zatím to nejkrušnější, co jsem zažil.“  Herec v dubnu oslaví 50. narozeniny, které by mu rozhodně nikdo netipoval.