Špunti na cestě: Miroslav Donutil měl obavu z natáčení s dětmi
Zdroj: Česká televize

Špunti na cestě: Miroslav Donutil měl obavu z natáčení s dětmi

Vytvořeno dne 08.01.2022

 

Dvě rodiny Veselých na cestě autobusem doprovodí v seriálu Špunti na cestě Pavel Liška, Pavla Gajdošíková a Miroslav Donutil v roli Karla, starého bigbíťáka, bývalého bedňáka, zvukaře a produkčního.

Video soubor

Zdroj: Česká televize

Zkušený herec měl zpočátku ze spolupráce s dětmi obavu, ale o dvě generace mladší kolegové jej přesvědčili: „Jolana Jirotková, která ztvárnila Kačenku, co všechno dokázala! První dialog, který jsem s ní měl, jsem čekal, co bude, a ona to odříkala všechno, jak měla, a ještě se dívala na mě, jestli to zvládnu. Po scéně mi řekla: ‚Docela dobrý! ‛ Tady jsme nenatáčeli s dětmi. Ona byla tak laskavá, že točila s námi,“ popisuje Miroslav Donutil.

Příběhy z rodinné dovolené uvidí diváci každý páteční večer až do začátku dubna
 

 

 

Default User Image
František Mlejnek, 08.01.2022 13:10
Špunti na cestě.... Snímek je sice až z nějakého x-tého dílu, který už ale určitě neuvidím. První díl - stačilo, milá Česká televizi. Tři čtyři kvalitní herci rozhodně nemohou zachránit amatérismus, jakým byl nejen scénář, ale i režijní způsob vedení "herců", jejichž topornost (Anna Polívková) nebo trapnost (Arnošt Goldflam) je příšerná, o ostatních postavách pomlčím, protože ti hrají hůř než ochotníci a děti ? Když si vzpomenu na kvalitu dětských rolí třeba v seriálu My všichni školou povinní, tak škoda mluvit. Děkuji, STAČILO !
Default User Image
Marcela , 08.01.2022 21:15
Nevím, proč po shlédnutí jednoho dílu, odsuzujete 13 dalších. A. Polívková hraje "toporně", hrála už tak ve filmu "Špunti na vodě" a hraje tak i v jiných filmech. Proto je obsazována a proto jí diváci chtějí vidět. Dtto pan Goldflam
Ale nemám Vám to za zlé. Mám doma taky jednoho, který nemusí soudobou českou tvorbu (proto, že je česká).