Rozverný klip plný známých herců je na světě!  Natočila ho filmová režisérka
Zdroj: Se svolením Elen Yermachenko

Rozverný klip plný známých herců je na světě! Natočila ho filmová režisérka

Vytvořeno dne 25.09.2023

Zuzana Bubílková s pomalovaným obličejem, Jan Rosák hraje hokej s důchodcovskou holí nebo Alexandra Hemala na koloběžce. To jsou známé tváře, které budou k vidění ve videoklipu písně Šimona Pečenky Deštník Osamělých.

Emotivní písni se dostane netradičního vizuálního zpracování. „Rozhodli jsme se pracovat s vytvořením ojedinělého dětského světa, který se objevuje našemu chlapeckému hrdinovi skrze kouzelné brýle a proměňuje lidi v jejich skryté dětské já.“ upřesnila režisérka Eva Toulová. V rámci natáčení, ve stylu návratu do dětských let, tak přiměla režisérka Zuzanu Bubílkovou pomalovat si obličej, Jana Rosáka zahrát si hokej s důchodcovskou holí nebo Alexandra Hemalu projet se na koloběžce.

„Všichni herci byli úžasní, a i přes úmorné vedro podávali bezchybné herecké výkony. Skvělá Jana Vaculíková se do role ponořila dokonce tak, že se nám na ulici na všech čtyřech rozštěkala. Pan Hemala zase poprvé vyzkoušel elektrickou koloběžku,“ libovala si režisérka. Příjemnou atmosféru na place potvrdil i zpěvák písně Šimon Pečenka: „Bylo to náročné, ale díky lidem před i za kamerou, vládla fantastická atmosféra, kterou, věřím, ocení i diváci našeho videoklipu.“

S režisérkou jde přitom o jejich druhou spolupráci. Šimon Pečenka je dramaturgem nově připravované romantické komedie Evy Toulové - Láska na zakázku, který brzy půjde do kin.

Videoklip písně Deštník osamělých, ke které napsal hudbu David Freedom Svoboda a otextoval jí Josef Fousek, bude mít premiéru 10. října.