Rychlý konec na Nově. Peroutka a Čechová se nemohli ani rozloučit
Zdroj: herminapress

Rychlý konec na Nově. Peroutka a Čechová se nemohli ani rozloučit

Vytvořeno dne 20.08.2021

Osvědčená dvojice Milan Peroutka a Nikola Čechová končí s moderováním televizní Snídaně s Novou. Peroutku mrzí, že jim televize odepřela moderaci posledního týdne, kdy se chtěli s fanoušky alespoň rozloučit. Museli to udělat po sociální síti.

„Mrzí mě, že nám televize odepřela moderovat poslední týden, který jsme si chtěli ještě užít a se všemi se rozloučit. Protože neodcházíme po jakýchkoliv sporech, ani v zášti,“ posteskl si Milan Peroutka, ale vzápětí poděkoval za neopakovatelnou zkušenost  s ranním živým vysíláním na všechna možná témata.

Loučila se Nikola Čechová. „Končí další etapa mého života. Dva roky moderování Snídaně s Novou, dva roky vstávání ve 3:30, dva roky po boku Mildy, dva roky něčeho nového. Dalo mi to velkou školu a za to jsem moc vděčná. Někteří mi ve Snídani opravdu přirostli k srdci,“ napsala mimo jiné Nikola a pochválila se, že na rozdíl od Milana Peroutky ani jednou nezaspala.

 

 

 

Default User Image
Luděk, 20.08.2021 16:02
Píše, že nesleduje Novu. Čtěte prosím. A já mu dávám zapravdu. Poslední roky se na to nedá dívat. Kvalita šla na dno úrovně. Tak třeba se dočkáme lepší úrovně. Zatím ráno sledují Ct.
Default User Image
Jana, 21.08.2021 20:32
Naprosto s vámi souhlasím. Dříve byla Snídaně zábavný pořad plný informací,písniček. Dnes je to nuda,šeď + Partyšová= děs a běs.
Zlatá čt 2?.
Default User Image
Karel, 20.08.2021 21:41
Tu blbku Partyšovou už měli dávno vyhodit.Kdo tam drží takové vemeno.
Default User Image
A., 22.08.2021 21:21
Ve spojení s živou bytostí (jakýchkoliv kvalit) slyším (vidím) slovo odpočívka poprvé. Jaké má synonymum? :-)
Default User Image
Rudá Kůže Pepa, 21.08.2021 08:29
Ani já jsem nesledoval Novu když vysílali tito dva..A ta Partyšová je naopak vtipná a se svým partneremse doplňuje.Asi koukáš na něco jiného,nojo,ženská...
Default User Image
Dana Kossakowská, 21.08.2021 16:10
Přesně! Neumí říct jedinou větu celou, no děs a hrůza, bohužel pro nás ??