Nyklová z Ulice vypadá skvěle! Kde Jaroslava Obermaierová nabírala sílu na další natáčení?
Zdroj: herminapress

Nyklová z Ulice vypadá skvěle! Kde Jaroslava Obermaierová nabírala sílu na další natáčení?

Vytvořeno dne 18.08.2021

Herečku Jaroslavu Obermaierovou (75) jsme zastihli na letní party Divadla Broadway v Průhonicích, kde jí dělali doprovod syn Jarda a pes Vašík. Již při příjezdu oblíbená Vilma Nyklová z nováckého seriálu Ulice rozdávala úsměvy a hýřila výbornou náladou.  Mezi hosty se šuškalo, jakoby herečka o pár let omládla.

„Odpočinula jsem si hodně v Maďarsku, kde jsem strávila týden u Hanky Gregorové, to bylo moc fajn – koupali jsme se, opalovali a hodovali. Cítím se dobře, musím to zaklepat, zaplaťbůh mě teď netrápí žádné zdravotní problémy,“ sdělila herečka. Po pár týdnech volna ji čekají opět pracovní povinnosti. „Musím říct, že jsem nejraději doma a úplně nejradši jsem, když nemusím vůbec nic dělat. Příští týden už začínám točit Ulici a od září by se mělo začít hrát v Divadle Broadway, tak snad už to všechno klapne. Vždyť jsme taky v divadle skoro rok a půl nehráli, tak doufám, že si taky na všechny ty texty v Kvítku mandragory a Mýdlovém princi vzpomenu,“ dozvěděli jsme se dále.

Letní párty v průhonické creperii U slepiček, která slavila 20 let, si herečka užívala až do pozdních večerních hodin. „Jezdím sem ráda, potkala jsem tu hodně známých, které jsem dlouho neviděla, tak to mi udělalo radost," dodala s úsměvem oblíbená herečka.