Heidi a Trávníčkovou dnes čekají tornádem postižené Hrušky. Kdo se k nim přidá?
Zdroj: Se svolením Monika Trávníčková

Heidi a Trávníčkovou dnes čekají tornádem postižené Hrušky. Kdo se k nim přidá?

Vytvořeno dne 19.08.2021

Herečka a producentka Monika Trávníčková se intenzivně zapojuje do akcí, které mají pomoci rodinám v moravských městech, které devastovalo ničivé tornádo. Dneska s partou umělců zavítá do obce Hrušky, které se pomalu, ale jistě dostávají do kondice před tornádem.

„Je to pro obyvatele postižené oblasti dlouhá cesta. Lidé jsou unavení, vyčerpaní a ne všichni mají dostatek prostředků na obnovu střechy nad hlavou. Jsem ráda, že se s ostatními umělci můžeme také díky koncertům do pomoci zapojit a udělat radost jednotlivců,“ vysvětlila Monika Trávníčková a dodala, že konkrétní finanční pomoc půjde rodinám, které nedosáhnou na pomoc od státu nebo nemají pojištěné domácnosti či matkám samoživitelkám, které přišli o vše.

Není na to sama. Spolu s ní na dvou koncertech zahrají a zazpívají Jaroslav Svěcený, skupina Cigánski DiabliLeona Machálková, Petr Bende, Heidi Janků, Bohuš Matuš, Davide Mattioli, Věra Martinová, Jakub Smolík a Alice Bonde s kapelou.

Příspěvky lze zasílat na transparentní účet Římskokatolické církve Moravská Nová Ves, popř. můžete jakoukoliv částkou přispět na dvou koncertech 19. 8. v Hruškách v 18 hodin a 25. 8. v Kutné Hoře v 19 hodin.