Šedesátku byste Světlaně Nálepkové nehádali. Popřál jí exmanžel Nesvadba i současný partner
Zdroj: herminapress

Šedesátku byste Světlaně Nálepkové nehádali. Popřál jí exmanžel Nesvadba i současný partner

Vytvořeno dne 08.09.2020

Parádní večer nejen pro sebe, ale hlavně pro své kamarády a příznivce uspořádala herečka, zpěvačka, jogínka a šoumenka Světlana Nálepková. A měla důvod. Letos, tedy přesněji 2. července, oslavila významné jubileum – šedesátiny a „díky“ koronaviru mohla mejdan v Malostranské besedě na tuhle počest uspořádat se zpožděním více než dvou měsíců, ale o to rozverněji a veseleji.
Početná obec fanoušků a přátel zaplnila koncertní sál a Světlana, jak je jejím zvykem, osazenstvo více jak hodinu a půl bavila životními zážitky a písničkami. Popřát jí přišli třeba Jan Vodňanský, sestry Havelkovy, Adina Sobotová, Zdeněk Podhůrský, samozřejmě nechyběl ani její bývalý manžel Michal Nesvadba a Václav Upír Krejčí, s nimiž tvořila a ještě občas tvoří populární Mimtrio a řada dalších známý osobností.

Početná obec fanoušků a přátel zaplnila koncertní sál.

„Takováhle jubilea by se měla slavit. Letos to nevyšlo datumově přesně, ovšem nevadí. Každý rok přináší něco nového a to stojí za to přiťuknout si s přáteli a jít dál. Pokud se něco nezvrtne a nevstoupí mi do života něco jiného, nečekaného, tak bych se ráda v dalších letech se stejnou chutí, jakou mám teď, na tom jevišti chtěla ještě nějaký čas exhibovat. Polovina života je za mnou, a co bude dál? No, do další etapy míním vstoupit opět s elánem. Když jsme díky koronaviru nehráli tak jsem jen chvilku byla v klidu, ale pak mi začalo publikum chybět a říkala jsem si, už aby to skončilo, a zase jsem mohla jít na jeviště. V poslední době jsem se vrhla a jógu a terapie a ráda bych v tom pokračovala. Takže žádný únavový syndrom si k tělu nepustím a těším se na další a další dny,“ svěřila se Světlana, kterou na mejdan doprovodil její partner Vašek, s nímž mimochodem kromě svých šedesátin slaví letos i desetileté výročí známosti, takže důvodů k oslavě, i když poněkud časově posunuté, měla více než dost.