Sekne jim to? Zrzky Mudrová z Ulice, Hrubešová ze Slunečné a Kouklová od Heřmánků se daly podzimně do gala
Zdroj: herminapress

Sekne jim to? Zrzky Mudrová z Ulice, Hrubešová ze Slunečné a Kouklová od Heřmánků se daly podzimně do gala

Vytvořeno dne 01.11.2021

Jedno podzimní odpoledne strávily herečky Markéta Hrubešová, Barbora Mudrová a Nikol Kouklová vskutku příjemně. Užívaly si hýčkání ve špičkovém kadeřnictví na pražských Vinohradech. Dámy vyzkoušely vlasové obřady, nepohrdly ani přelivy a na závěr si užívaly styling vlasových specialistů.

,,Návštěva byla naprosto senzační! Po dlouhé době jsem se zas nechala hýčkat a rozmazlovat. Po letních měsících a také dlouhém natáčení jsem měla vlasy už hodně poničené, a tak jsem ráda, že dostaly péči od těch nejlepších odborníků. Zásadní zkrácení konečků, vyživovací kůra a následný přeliv, aby se oživila barva, byly pro mé vlasy učiněným požehnáním. Už teď se těším na další návštěvu, vysvětluje Markéta Hrubešová.

A její mladší kolegyně Barbora Mudrová, představitelka Ájy Holoubkové z populárního seriálu Ulice, ji doplňuje: ,,V dlouhém období lockdownu jsem si úplně odvykla na péči kadeřníků a prakticky rok jsem u žádného nebyla. I proto jsem ráda pozvánku přijala. Bylo mi tady s holkami moc dobře! Chtěla bych pochválit nejen výběr odstínu barvy, který se k mému typu přirozeně hodil, ale i hloubkovou péči vlasů, která mi skutečně pomohla. Zrzavou barvu nosím deset let, cítím se v ní lépe, než ve své vlastní a určitě bych u zrzavé chtěla zůstat. 

,,Akorát jsem měla v plánu zajít na zastřihnutí konečků a vlasovou vyživující kůru Diamant, kterou si nemohu vynachválit, a přišel nápad uspořádat tuto hezkou, barevnou, podzimní akci, která očividně přišla všem zúčastněným velmi vhod,“ uzavírá Nikol Kouklová, která tento event pod záštitou francouzského kadeřnictví pořádala.