Zpěvačka Eliška Ochmanová na sobě maká. Bude zase jako laňka
Zdroj: herminapress

Zpěvačka Eliška Ochmanová na sobě maká. Bude zase jako laňka

Vytvořeno dne 24.02.2022

Přestože zpěvačka Eliška Ochmanová v pizzerii nasávala libé vůně čerstvě upečené pizzy a s kolegy z Divadla Na Maninách osobně některé upekla, jediné sousto neochutnala. Touha, komfortně vklouznout do kostýmu Mary v muzikálu Robinson Crusoe, zvítězila nad mlsným jazykem.

„Už se nemohu dočkat, až mi kostým bude sedět, tak jak má. Musím se pochválit, je to čím dál tím lepší,“ libovala si zpěvačka. Dlužno dodat, že pro to Eliška také něco dělá. Zabydlela se ve Fitku Hanky Kynychové a pod dohledem zkušené cvičitelky cedí litry potu.

„Vzhledem k tomu, že jsem opravdu dlouho nic nedělala, je to pro mě šílené. Hanka mi dává pořádně do těla, ale mám z toho radost, protože vidím výsledky,“ uvedla maminka víc než půlroční Violky.

Eliška Ochmanová má cvičení doplněné s úpravou stravy a tímto způsobem dala od 5. ledna dolů 9 kilogramů. „Už v covidu jsem nabrala nějaká kila, pak přišlo těhotenství, kde mi přibylo těch šílených 25 kilo, pak porod skoro pětikilové dcerky, kojení... Musím máknout,“ usmívala se odhodlaně Eliška a pak ještě prozradila: „Ze 75 chci na 55. Jsem tedy zhruba v polovině.“