Slavní zavítali do kina se svými ratolestmi. Dcerkami se pochlubili Zahradnická, Moravcová i Dan Hůlka
Zdroj: herminapress

Slavní zavítali do kina se svými ratolestmi. Dcerkami se pochlubili Zahradnická, Moravcová i Dan Hůlka

Vytvořeno dne 20.01.2023

Jen málokdo si nechal ujít premiéru animovaného filmu pro děti Zoubková víla. Do kina přilákal i ratolesti známých osobností. Dorazil například Dan Hůlka s rodinou, nebo také Lenka Zahradnická a Lucie Hadašová s dcerkami.

V pražském multikině Slovanský dům bylo pořádně veselo. Jen co herečka z Ulice a Ordinace v růžové zahradě Lenka Zahradnická přivedla své dcerky, rozutekly se po chodbě a měla co dělat, aby je pochytala. Pětiletá Jasmínka a tříletá Jovankou jsou pěkné dračice. To téměř pětiletá Rozárka Daniela Hůlky se pěkně držela svých rodičů jako klíště a zpěvák ji hrdě nosil na rukou.

Všechny své ratolesti vyvedla i houslistka Markéta Muzikářová. Tentokrát se na film nechal ukecat i nejstarší syn Nicolas (9) a Zoubkové víly už se nemohla dočkat ani dcerka Victorka (5). Nejmladší půlroční syn Max z toho ještě nemá rozum, ale přece by ho nenechali doma.

Do kina zavítala také moderátorka Nikol Moravcová se čtyřletou dcerkou Violkou nebo modelka a manželka hokejisty Jaroslava Bednáře Lucie Hadašová s dcerami Denisou (12) a Vanessou (7).