Slovenským zrzkám láska jen kvete: Vacvalová se vdala, Pauhofová je těhotná
Zdroj: herminapress

Slovenským zrzkám láska jen kvete: Vacvalová se vdala, Pauhofová je těhotná

Vytvořeno dne 26.04.2022

Nad Tatrou se blýska, hromy divo bijú… Tentokrát nad Tatrami skutečně hřmělo a blýskalo se...

Slovenská herečka Lenka Vacvalová (32) tam řekla ANO fotografovi Janu Poláčkovi. „Pan a paní Poláčkovi,“ napsala krásná rusovláska na sociální síť. Tam také zveřejnila fotografie ve svatebním. Vacvalová s novomanželem se ve Vysokých Tatrách seznámili a láska k horám a lezení po nich je spojuje. Proto Tatry byly jasnou volbou pro výběr místa na obřad. Ostatně žádost o ruku proběhla loni také na vrcholku hor.

Radost a štěstí prožívá v těchto dnech i její kolegyně Táňa Pauhofová (38). Ta už má svatbu za sebou, ale s o 10 let mladším manželem Jonatánem Pastirčákem oznámili, že čekají miminko. Spekulace o Tánině těhotenství se táhly už od března, ale teprve až teď radostnou novinku potvrdili. „Ano, je to fantastická zpráva. Těším se, že budu otec,“ svěřil se slovenskému listu PLUS 7 DNÍ natěšený hudební skladatel a producent.

Ne všude se ale v lásce daří. Ještě nedávno zamilovaná a vdaná modelka Táňa Kuchařová je nyní už rozvedená. Její manželství skončilo po 8 letech rychle poté, co prasklo, že Ondřej Brzobohatý má milenku. Tou byla tanečnice Zuzana Pilná. Pro Kuchařovou to byl šok, ze kterého se jen těžko vzpamatovávala. O to větší rána přišla ve chvíli, kdy se ukázalo, že srdce Brzobohatého nebuší pro tanečnici, ale její velkou kamarádku a moderátorku Danielu Písařovicovou. „Dozvěděla jsem se to nedávno. I to, že jejich vztah trvá už kolem půl roku a začal ještě za našeho manželství. Co k tomu říct?“ prozradila Miss World 2006 v pořadu Showtime na Primě. Svého manžela pak nazvala patologickým lhářem.

Bleskové manželství má za sebou také Řachanda Denisa Pfauserová. Svatba s Janem Hrdinou, kterého na sociální síti nazývala Medvídek, proběhla v létě 2021, ale v prosinci téhož roku už oznámila rozvod. Důvod, proč láska vydržela po svatbě jen tak krátce, ale neuvedla.

Stejně rychle se rozvedla i herečka ze seriálů Slunečná či Modrý kód Vanda Chaloupková. S manželem Oskarem stanuli před rozvodovým soudem letos na Valentýna. Jelikož pár neměl děti, ani společný majetek, oficiální konec lásky byl už jen pouhou formalitou.

O něco déle, tedy přesně rok, vydrželo manželství herečky Bereniky Kohoutové a producenta Pavla Čecháka. Vztah Bereniky a bývalého manžela Táni Vilhelmové připomínal jízdu na horské dráze se špatným koncem. Loni v září se nakonec podruhé tajně provdala za otce své dcery Loly Kryštofa Kubína.