Seriál ZOO se dočkal vlastního CD! Nazpívala ho Eva Burešová
Zdroj: TV Prima

Seriál ZOO se dočkal vlastního CD! Nazpívala ho Eva Burešová

Vytvořeno dne 23.04.2022

Fanoušci seriálu jsou z předělávek písniček nadšení a dožadovali se jejich celé verze, přání bylo vyslyšeno. Seriál ZOO tak přichází s 12 písničkami, které Eva Burešová nazpívala a Václav Noid Bárta zaranžoval a nahrál.

„Hudba má kouzelnou moc spojit všechno dohromady, napříč všemi generacemi nebo jazyky. Naše deska písní k seriálu ZOO přivede starší generaci do hezkých vzpomínek a zároveň té mladší generaci představí písně, které již třeba ani nemohli znát a poznají je díky tomu i v novém kabátě. I já jsem díky seriálu byla seznámena s písněmi, které poslouchala v mém věku maminka, a tak je teď posloucháme společně,“ prozrazuje zpěvačka, která se na obal desky nechala zajímavě zachytit fotoaparátem. Napůl Eva, napůl vlk. Napůl maskovaná Lady X, napůl Viky.  „Myslím, že to hezky tu myšlenku ZOO, mě a všechno kolem vystihuje.“

A proč vlk? „Obdivuju je. Jak říká indiánský horoskop, vlk je zvíře, které je velmi citlivé, drží se stranou, působí nepřístupně. Může za to ale jeho plachost a také obava z toho, že někdo zneužije jeho důvěru. Citlivost je však i jeho silnou stránkou. Je empatický a starostlivý, umí dobře vycítit potřeby ostatních a svým blízkým je vždy připraven pomoci. A pokud je nejhůř, stane se z něj šelma ochotná tvrdě bojovat a dát najevo svou sílu,“ objasňuje Burešová přebal desky, která samozřejmě půjde do světa s patřičnou parádou. „Deska s písněmi ze seriálu ZOO vychází 22. dubna. Pro fanoušky seriálu, písniček a všech herců ze ZOO jsme si připravili slavností křest, který proběhne 29. dubna v Safari Parku ve Dvoře Králové. A jen u křtu nezůstane, chystáme i překvapení, takže kdo chce, ať se za námi přijede podívat,“ prozrazuje tiskový mluvčí seriálu Josef Ducký.