Slzy v Ordinaci v růžové zahradě. Zemře jedna z nejoblíbenějších postav
Zdroj: TV Nova

Slzy v Ordinaci v růžové zahradě. Zemře jedna z nejoblíbenějších postav

Vytvořeno dne 27.01.2022

Diváky úspěšného seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 čeká tvrdá rána. Zemře jedna z oblíbených postav, která je v seriálu od samého začátku.

"Na kolonu, ve které váš manžel cestoval, zaútočilo komando drogového kartelu. Váš manžel byl bohužel mezi postřelenými. Umřel na místě s pěti dalšími lidmi," přinesou úředníci ministerstva zahraničí tragickou zprávu manželce Čestmíra Mázla, který odjel na lékařskou misi do Mexika  

„Nikdo není nesmrtelný, ani Čestmír Mázl!" říká Petr Rychlý, který hrál oblíbeného gynekologa od roku 2005. "V Ordinaci hraju od jejích úplných začátků. S Mázlem jsem zažil snad všechno, co se seriálovou postavou zažít lze. Narození dětí, několik manželek, jejich odchod, jejich nevěry. Velké profesní úspěchy i hluboké prohry. Záchranu spousty životů a bohužel i jejich ztráty. A teď Čestmír přišel i o ten vlastní, nedá se nic dělat. Možná ho spousta diváků bere jako nesmrtelného, a to mě moc těší. Jen čas ukáže, jestli seriálový život Čestmíra Mázla skutečně takový je," dodal herec.

Tento čtvrtek diváci Ordinace na Voyo uvidí hlavně toto obrovské drama rodiny Mázlových, ale kromě něj vyvrcholí hlavní dějové linky zimní sezony. Hned příští čtvrtek, tedy 3. února, se exkluzivně na Voyo mohou těšit na další sezonu s novými příběhy, starými známými i úplně novými hrdiny a také s jedním velkým a velmi žádaným návratem!