Šoumen krokodýl se představuje s hity od tvůrců Největší showman. Dětský bestseller míří do kin
Zdroj: Se svolením FALCON

Šoumen krokodýl se představuje s hity od tvůrců Největší showman. Dětský bestseller míří do kin

Vytvořeno dne 29.06.2022

Podívejte se na trailer k nové rodinné komedii Šoumen krokodýl, který je natočen podle úspěšné knižní série Lyle, Lyle, Crocodile amerického dětského spisovatele Bernarda Wabera. Hraný film s počítačovou animací Šoumen krokodýl nyní přináší tuto milovanou postavu na plátna kin.  

O filmu: Když se rodina Primmů přestěhuje do New Yorku, jejich syn Josh se snaží zvyknout si na novou školu i přátele. Vše se změní od okamžiku, kdy Josh objeví Lylea – zpívajícího krokodýla, který miluje koupele, kaviár a dobrou hudbu – v podkroví jejich nového domova. Chlapec a krokodýl se velmi rychle zpřátelí, když ale Lyleovu existenci začne ohrožovat zlý soused pan Grumps, Primmovi se musí spojit s Lyleovým charismatickým majitelem Hectorem P. Valentim, aby ukázali světu, že rodina může vzniknout na nejneočekávanějších místech, a že na velkém zpívajícím krokodýlovi s ještě větší osobností není nic špatného.

Ve filmu Šoumen krokodýl zazní v originále původní písně v podání Shawna Mendese, napsané týmem tvůrců hitu Největší šoumen.

Režie se ujal Will Speck a Josh Gordon, autorem scénáře je Will Davies, hrají Javier Bardem, Constance Wu, Winslow Fegley, Scoot McNairy a Brett Gelman.

Film bude uveden v dabingu do českých kin 20. října 2022.