Stanislav Hložek vydělal Karlovi Vágnerovi na barák. Ten se mu kamarádsky odvděčil
Zdroj: herminapress

Stanislav Hložek vydělal Karlovi Vágnerovi na barák. Ten se mu kamarádsky odvděčil

Vytvořeno dne 09.04.2024

Kdyby Stanislava Hložka vyhodili z domu, má i ve svých sedmdesáti letech o bydlení postaráno. Pomohl vydělat Karlu Vágnerovi na vilu v Průhonicích a za to tam má jeden pokoj jistý.

Ke kulatým narozeninám Stanislav Hložek chystá koncert v Lucerně, kde jistě nebude chybět jeho nejznámější hit Holky z naší školky. Singlu s tímto duetem s Petrem Kotvaldem se prodalo ve své době milion a tři sta tisíc kusů a udělalo to z něj nejprodávanější český singl historie. „Kolik to bylo, by nám přesně řekl Karel Vágner, který je autor hudby a chodí mu výpisy z OSA, mně ne. On za to má barák v Průhonicích. Ale Karel Vágner je kamarád a řekl mi: Stando, kdyby došlo k nejhoršímu a vyhodili tě z domu, máš kam jít, máš u mě jeden pokoj. Druhý má Kotvald,“ prozradil Standa Hložek.

Hložek aktuálně pracuje na vydání své druhé knihy, která by měla vyjít k jeho sedmdesátinám. Na trhu už ale jedna jeho kniha je, vyšla před pěti lety, Hložek z ní ale údajně neviděl ani korunu. „Vydavatelství, které mi vydalo první knihu, nás ošulilo a dodnes nezaplatilo ani korunu. Vydavatelství, které mi chce vydat druhou knihu, zjistilo, že ta první je pořád ještě na trhu a chce udělat další náklady. Teď co s tím?“ má starosti Hložek v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

 

 

 

Default User Image
Leona Mazancová, 09.04.2024 12:11
Četla jsem první knížku dokonce 2x. Je opravdu psaná velice zábavnou formou. Standu mám ráda jako člověka i jako zpěváka, ale sólového. Má spoustu krásných sólových písní, které ráda poslouchám. Kotvalda jsem nikdy moc nemusela.