Zpěvák Standa Hložek prohrál v kartách majlant. Od té doby má zákaz!
Zdroj: herminapress

Zpěvák Standa Hložek prohrál v kartách majlant. Od té doby má zákaz!

Vytvořeno dne 23.06.2022

Zpěvák Stanislav Hložek přiznal, že se hazardním hrám radši vyhýbá obloukem. Proto na oslavě pátých narozenin casina nedaleko Prahy jen zazpíval, hned se otočil na podpatku a ujížděl pryč.

„Kasina mám rád, ale bojím se hrát. Byl jsem s Amforou v Las Vegas a Helena Vondráčková si šla zahrát. Dala tam 5 dolarů a vyhrála. Naštěstí jsem se to dozvěděl až druhý den, protože bych se nechal určitě zlákat a při mé smůle bych prohrál,“ usmíval se oblíbený zpěvák.

„Já jsem hodně hrával karty a prohrál jsem dost peněz, tak jsem si to zakázal. Docela se rozčiluji, když prohrávám. Jednou na Slovensku jsme hráli karty, listy nepadaly a to jsem se vytočil tak, že letěly oknem z osmého patra ven. Naučil jsem se hrát mariáš na vojně. První rok obírali mne, pak jsem se to naučil a druhý rok jsem už obíral spoluhráče. To mně bavilo. A Hanka Zagorová mě naučila pasiáns, který hraji dodnes. Ten hraji sám a nehrozí, že přijdu o kalhoty,“ uvedl Hložek a zapíval nesmrtelný hit Holky z naší školy, který letos slaví 40 let.