Ženská pomsta je dokonána. Chlapům zavařila Vejmělková, Bočanová a Paulová
Zdroj: Archiv Ženská pomsta

Ženská pomsta je dokonána. Chlapům zavařila Vejmělková, Bočanová a Paulová

Vytvořeno dne 09.06.2020

Na Severní Moravě poslední klapka k filmu „Ženská pomsta“, jehož premiéra je plánovaná na podzim 9. 9. 2020.  Natáčení začalo 4. listopadu loňského roku v Praze a postupně se přeneslo až do finální scény, která se točila na Moravě. Poslední klapka padla v nádherném prostředí Beskyd, kam museli filmaři a tvůrci natáčení přesunout z původně plánované lokace v přímořském středisku.

„Za vše v podstatě může korona a nouzový stav. Jsme rádi, že jsme díky rozvolňování opatření mohli, byť v náhradním prostředí, film dotočit,“ říká pan producent Petr Šiška.  Eva Vejmělková, která si ve filmu zahrála jednu z hlavních rolí podvedené manželky a zároveň je i spoluautorka scénáře, říká: „Mám radost z hereckého obsazení. Všichni jsme si rozuměli lidsky i profesionálně. A navíc jsme byli v rukou vynikajícího štábu, který se o nás pečlivě staral. Moc bych si přála, aby do kina přišly ženy všech generací a podívaly se společně s námi na problém nevěry z humorného nadhledu, protože lepší než slaný pláč, je sladká pomsta. A nepřiberete po ní..." 

Režisér filmu a spoluautor scénáře Dušan Rapoš potvrdil slova své manželky Evy Vejmělkové.

„Bylo to fajn. Celý štáb včele s mými skvělými kamarády producentem Petrem Šiškou a kameramanem Davidem Ployharem odvedl profesionální práci a do filmu o ženské solidaritě dal i něco navíc. Své srdce, talent a trpělivost. Také jsem měl tu čest dělat Ženskou pomstu s výbornými herci, které to bavilo, na place panovala pohoda a já bych rád, aby se tato pohoda přenesla taky do filmu a potěšila diváky. A to nejen ženy. Do kina zvu také pány, aby věděli, co všechno jsou schopné provést podváděné ženy svým nevěrným mužům, když spojí své síly…“.

Kromě Evy v hlavních hereckých rolích uvidíme dvě krásné dámy a úžasné herecké osobnosti Mahulenu Bočanovou a Janu Paulovou, kterých jsme se zeptali: „Jak byste do kina pozvaly diváky vy a na co se mohou těšit?“ „Já bych do kina pozvala všechny ženy, které byly podvedeny svými partnery, protože nakonec zjistí, že to zas není taková tragédie a že život může být zábavnější a zajímavější i potom,“ říká Mahulena.

Ve filmu budou dámám sekundovat jejich partneři Robert Jašków, Miroslav Etzler a Petr Rychlý. A právě poslední jmenovaný utvoří herecký pár s Janou Paulovou, která říká: „Mně ve filmu podvede můj kamarád a herecký kolega Petr Rychlý. Známe se dobře ze seriálu, kde jsme spolu hráli a improvizovali, takže doufejme, že naše scény budou vtipné a pobaví i v tomto filmu.  Je to komedie a je hlavně pro ženy.  Je o ženském přátelství, které vznikne na základě podobného životního zklamání a které je dokáže stmelit jako nic jiného."