Je rozhodnuto! Skupina Olympic má nového klávesáka
Zdroj: herminapress

Je rozhodnuto! Skupina Olympic má nového klávesáka

Vytvořeno dne 08.06.2020

 

Novým hráčem na klávesové nástroje ve skupině Olympic se stal 46 letý skladatel, textař a bývalý člen skupiny Argema Pavel Březina ze Zlína.

„Po pečlivém vyhodnocení konkurzu na našeho nového klávesáka, jsme se v kapele jednomyslně shodli na tom, kdo se jím stane. Nebylo vůbec jednoduché vybrat, protože všichni čtyři kluci hrají skvěle a bylo super si s nimi zahrát. Ale vítězem mohl být jen jeden z nich. S přihlédnutím k vašim ohlasům, kterými jste jednotlivým uchazečům vyjadřovali podporu, jsme přesvědčeni, že jsme vítěze konkurzu vybrali správně,“ stojí v prohlášení skupiny Olympic.

Video soubor

Rozhodování o novém členu skupiny Olympic nebylo vůbec lehké.

„Všichni jsou skvělí. Čím víc je poznávám, tím je pro mě těžší to rozhodnout,“ přiznal na konkurzu frontman skupiny Petr Janda.

Olympic s novým klávesákem se zkouškami neotálí, vždyť první vystoupení se rychle blíží. „První zkouška proběhne – v pondělí 8. 6. Zveme Vás na náš první koncert, který se uskuteční 17. 6. 2020 na Výstavišti v Letňanech od 20:00 hodin.“

Olympic budete vídat v tomto složení: Petr Janda – kytara zpěv, Milan Broum – basová kytara, zpěv, Martin Vajgl – bicí nástroje, zpěv a stálý host Pavel Březina - klávesové nástroje

 

 

 

Default User Image
Miroslav, 15.07.2020 04:12
Moc mnre mrzí ,že jste nezvolily klævesistu Fencla,je to úžasný inteligentní člověk, který mohl budoucnosti Olympic dovést do nesmrtelnosti,hluboce se mě to dotklo.Zdravįm.