Co řekl Bolek Polívka o postelové scéně s Eliškou Balzerovou? A proč se ženil tak pozdě?
Zdroj: herminapress

Co řekl Bolek Polívka o postelové scéně s Eliškou Balzerovou? A proč se ženil tak pozdě?

Vytvořeno dne 01.02.2022

 

Herec Boleslav Polívka pohovořil o dětech a o milostné scéně s Eliškou Balzerovou v jejich posledním filmu Srdce na dlani.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

„My jsme s Eliškou spolužáci. Všichni kluci jsme do ní byli víceméně zamilovaní. Já už jsem v té době věděl, že žen je více. Když jsem přišel poprvé na JAMU, viděl jsem scházet po schodech dívky, které měly na krku cucfleky. Říkal jsem si, že to tam bude ráj. A ony to byly houslistky a měly otlačené krky od houslí. A Eliška byla typu Catherine Deneuve, v ročníku jsme měli i typ Bridget Bardot, to byla Jana Švandová. Vyrůstali jsme uprostřed krásy. Ale ony si myslely na vyšší ročníky, a pokud možno z Prahy. My neměli nárok. Ale dočkal jsem se, po padesáti letech postelová scéna. Já s Eliškou pod peřinou. A Eliška pak řekla, to se musím pochlubit, mojí ženě Marcelce: Byl dobrej,“ pobavil Honzu Dědka v jeho 7 pádech šestinásobný otec Bolek Polívka.

„Člověk má radost z těch dětí. Mám tři kluky a tři holky. Jenda je basketbalista, Franta je filozofující bohém. Mariance od dětství říkáme Motýlek, ta se furt vznáší. My jsme se s jejich maminkou Marcelkou vzali pozdě, po 28 letech. Žili jsme na divoko. Já jsem se styděl, na divoko to není dobrý. Když jsme se vzali, Franta přišel, objal maminku a řekl: Vítaj do rodiny, mamo,“ vzpomíná na svoji nedávnou svatbu Bolek s tím, že si z něj jeho děti dělají legraci často. „Franta vystrčí bříško, nahrbí se, v pomalém rytmu chodí po bytě – a já jsem pochopil, že jsem to asi já. Jenda přijde ráno, já se probouzím, a řekne mi: Jak ses vyspala, legendo? Já jsem pro ně legenda, ale v uvozovkách,“ říká Polívka. „Být legendou je někdy na obtíž. Bylo období, kdy Vladimírovi trošku vadilo, že je rodičů, jako jsme my. A Chantall vadilo, že mu to vadí. A já jsem jí říkal: Klid, je v období, kdy by byl nejradši, kdyby matka byla zkumavka a otec neznámý,“ dodal.

Celý rozhovor sledujte v úterý 1. února 7 pádech Honzy Dědka ve 21.35 na Primě.