Beetlejuice je zpět! Tim Burton a Michael Keaton se znovu setkají na plátnech kin
Zdroj: Se svolením Vertical Entertainment

Beetlejuice je zpět! Tim Burton a Michael Keaton se znovu setkají na plátnech kin

Vytvořeno dne 24.03.2024

Světlo světa spatřil nový trailer k dlouho očekávanému pokračování Burtonova oceňovaného filmu Beetlejuice, ve kterém se setkávají osobitý tvůrčí vizionář Tim Burton a Michael Keaton.

Snímek s názvem Beetlejuice Beetlejuice vypráví příběh tří generací rodiny Deetzových, které se po nečekané rodinné tragédii vracejí domů do Winter River. Život Lydie, kterou stále pronásleduje Beetlejuice, se obrátí vzhůru nohama, když její vzpurná dospívající dcera Astrid objeví na půdě tajemný model města a omylem se otevře portál do posmrtného života.  V obou říších se rodí problémy a je jen otázkou času, kdy někdo třikrát vysloví Beetlejuicovo jméno a rozpustilý démon se vrátí, aby rozpoutal chaos jemu vlastní.

Film vzniká v režii Tima Burtona, v hlavních rolích se objeví Michael Keaton, Jenna Ortega, Willem Dafoe a Winona Ryder.  

Snímek bude uveden do kin 5. září 2024.

Muzikál Beetlejuice uvede také Hudební divadlo Karlín

V roce 1988 natočil věhlasný režisér Tim Burton oscarový snímek Beetlejuice. V muzikálové podobě měl premiéru v roce 2016 na Broadway v New Yorku. Hudební divadlo Karlín předvedlo opravdu husarský kousek, protože se mu podařilo získat licenci a světově známý muzikál uvede nyní v evropské premiéře.  

Evropská premiéra muzikálu Beetlejuice v Hudebním divadle Karlín se uskuteční 12. listopadu 2024.