Tajemství jména manžela herečky Libuše Švormové vyplulo na povrch při křtu charitativního kalendáře
Zdroj: herminapress

Tajemství jména manžela herečky Libuše Švormové vyplulo na povrch při křtu charitativního kalendáře

Vytvořeno dne 25.11.2020

Na hodně komorním křtu kalendáře pro nadaci Slunce pro všechny se v doprovodu svého manžela objevila herečka Libuše Švormová. V kalendáři má svou fotku v měsíci, kdy se narodila. Je to náhoda nebo účel?

„V tomto kalendáři jsem focená v měsíci srpnu, což jsem ráda, protože v srpnu jsem rozená. Je to ale náhoda. Fotili jsme na překrásném místě na Smetanově lávce a mladí lidé, kteří se kolem toho točili, byli výborní. Díky Dáše Zázvůrkové, s kterou se léta známe, to bylo krásné odpoledne. Člověk by rád pomohl, ale ani neví jak. Nemohu přece na ulici oslovovat lidi, jestli něco nepotřebují. Tak nafocení kalendáře je velice smysluplný důvod,“ uvedla elegantní herečka, která je v kalendáři na fotce i se svým manželem. Janem nebo Jaroslavem Paterou? Tak jak je to? „Pro bulvár jsem Jan, ve skutečnosti jsem Jaroslav. Někde se kdysi vloudila chyba a už se to táhne,“ usmíval se manžel Libuše Švormové.

Video soubor

Libuše Švormová, jejímž hlasem mluví legendární Angelika, momentálně vstoupila do seriálu Slunečná a točí, ale divadlo jí hodně moc chybí.  „Nemůžu se ani donutit k tomu, abych si doma udělala spoustu věc. Já bych radši hrála. Tak se alespoň učím texty, abych si trénovala paměť a po téměř šedesáti letech u divadla nezapomněla hrát.“

Vánoce se u Libuše Švormové slaví tradičně. Dárky nerozbalují, spíš si slíbí, že příští rok si dají to nebo ono, nejlépe nějaký pěkný zážitek.