Herečka Jenovéfa Boková dorazila na zkoušku s pěknou kocovinou
Zdroj: Mall.tv

Herečka Jenovéfa Boková dorazila na zkoušku s pěknou kocovinou

Vytvořeno dne 24.11.2020

Značně společensky unavená přišla do divadla herečka Jenovéfa Boková (28). To, že by její bolavá hlava a nevolnost mohly být následkem bujarého večírku, kterých bývá v předvánočním období plno, je kvůli platným nouzovým opatřením vyloučeno. Nabízí se proto otázka, jestli nezapíjela neshody s přítelem, dobrodruhem Martinem Složilem. Půvabná brunetka zažila pouze dva velké vztahy, s rozchody tak nemá moc zkušeností. Pravdou ale není ani to.

Alkohol a pracovní povinnosti není radno slučovat. Obzvlášť v tomto pořadí a s předzvěstí celodenního náročného programu. Své o tom ví Jenovéfa Boková. I ona pár perných chvilek po vydařeném večírku ve své profesní kariéře zažila a poučila se. „Mám pro ni pochopení. Přišla na zkoušku s kocovinou, to se někdy stane. Já už se to snažím nedělat, ale chápu to,“ směje se herečka a houslistka s tím, že jí postava komparzistky Marty, ve které je k vidění na Mall.tv, byla od začátku sympatická.

Hlavní roli v internetovém seriálu Terapie sdílením hrají esemesky, které se staly součástí naší každodenní komunikace. A to i té nejosobnější a nejintimnější. Jedna taková zpráva přijde v pátém díle s názvem „Miluju tě“ právě Jenovéfě. „Jednou jsem řešila spor s mámou a ta mi napsala dopis. Je to tak, že někdo neumí řešit konflikty spatra a lépe se mu ta slova sesumírují na papír, nebo třeba do esemesky. Takže já řešení problémů skrze esemesky neodsuzuju,“ říká herečka. „Dokonce jsem se s jedním klukem po esemesce i rozešla. Viděli jsme se asi dvakrát a věděli jsme, že to nebude ono, tak jsme si to napsali a už se neviděli. Jiný kluk se mi zase po schůzce ozval až za tři měsíce. Nedá se říci, že by šlo o nějaké vztahy, ale mám s tím své zkušenosti. Každý děláme chyby,“ přiznává.

Ve vztazích si nechává nejčastěji radit od své starší sestry, také herečky, Kristýny Bokové. „Kristýna je starší a má více zkušeností, a tak mi občas radí, co se týče vztahů. Já jí zase radím s jinýma věcma,“ uzavírá Jenovéfa, pro kterou se nejedná o první spolupráci s internetovou televizí Mall.tv. Už před časem si zahrála s Michalem Suchánkem a Petrem Markem v sitcomu Život je hra.